reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Informacje o narodzinach oraz Gratulacje dla mam i ich pociech

reklama
O matko, dziewczyny gratulacje !!! Nie nadążam już komu miałam gratulować, nie było mnie ledwie 4 dni a tu taki wysyp !!! :-D:-D:-D Super, zobaczymy kto dotrzyma do końca hehe :-D
Powodzenia i dużo snu(;-):sorry2:)wszystkim świeżo upieczonym mamuśkom :-)
 
Witam Panie...
Jestem mężem Heleny... Nie wiem czy juz wiecie,ze moja zona Helena urodziła w piątek tj 06.11.2009r o godz. 9:45 przez CC pieknego i zdrowego syna Mateuszka miał 3000gr i 54cm zona i maluszek czują sie dobrze i jak wroci to pewnie do Was napisze...
Pozdrawiam i zycze powodzenia pozostałym "nie wypakowanym":-) mamą...
R...
 

Załączniki

  • Zdjęcie009.jpg
    Zdjęcie009.jpg
    24,3 KB · Wyświetleń: 68
Witam Panie...
Jestem mężem Heleny... Nie wiem czy juz wiecie,ze moja zona Helena urodziła w piątek tj 06.11.2009r o godz. 9:45 przez CC pieknego i zdrowego syna Mateuszka miał 3000gr i 54cm zona i maluszek czują sie dobrze i jak wroci to pewnie do Was napisze...
Pozdrawiam i zycze powodzenia pozostałym "nie wypakowanym":-) mamą...
R...

Jeszcze raz gratuluję Mateuszka,
Pozdrowienia dla żonki i buziaczki dla Synka!!
Niech wracają do nas jak najszybciej!!:-)
 
reklama

Podobne tematy

Do góry