reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Informacje, wiadomości i sms-y od Sierpniowych Mamusiek(bez komentarzy)

szuszu888

Fanka BB :)
Dołączył(a)
19 Sierpień 2010
Postów
2 702
Miasto
Warszawa
Myślę, że przyda nam się taki wątek, żebyśmy nie musiały przeszukiwać całego forum w celu odnalezienia informacji o Mamuśkach, które niestety musiały trafić do szpitala..
Każda z nas, która ma wiadomości dotyczące Sierpniówek i może się podzielić z nimi na forum, proszę żeby tutaj wpisywała wszystkie newsy. I oby tych złych wiadomości było jak najmniej, czego i Wam i sobie życzę;-)

Z czasem temat ten przyda nam się, żeby informować siebie nawzajem o pojawieniu się naszych maluszków na świecie:-)

PS. Proszę o nie umieszczanie komentarzy w tym wątku;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Pozwoliłam sobie zacytować wiadomość od A85 dotyczącą naszej koleżanki Monili:

"Dostałam wiadomość od Monili!

Monila jest dalej w szpitalu, teraz w Katowicach, ogólnie teraz czują się dobrze, wyniki są dobre, ale do rozwiązania Monia z Malym (kolejny chłopczyk!) bedą leżeć w szpitalu, przekazuje pozdrowienia!!!!"
 
reklama
Do góry