reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Informacje, wiadomości i sms-y od Sierpniowych Mamusiek(bez komentarzy)

reklama
Po dzisiejszej wizycie sprawy wyglądają następująco:
Dominic nadal w szpitalu, w trakcie badań, wiadomo tyle, że malutki Dominik waży na tą chwile troszkę ponad 1300 gram, po dopplerze okazało się, że jest zaburzenie przepływów w macicy, na szczęście przepływy u Małego ok, zaburzenie przepływu nie jest duże, ale jest. Poza tym małowodzie, też niewielkie. Jutro kolejne USG więc może będzie wiadomo coś więcej, jaka diagnoza i leczenie...Dominic dziękuje za dobre słowa i serdecznie Was wszystkie pozdrawia...
 
Ostatnia edycja:
anulek przekazuje info od dominic:
Dominik jest już na świecie !!!!!!!!!!
yes2.gif


"...Waga 1105 gram, dł 36 cm, urodzony 11.15, 6,77 punktów, zdążyłam dac mu buziaka w główke, więcej jeszcze nic nie wiem..."
 
reklama
Wczoraj wieczorem Silentenigma napisała, że znowu trafiła do szpitala z potwornym bólem pod żebrami, gorączką i skurczami. Ale nie jest zadowolona z opieki szpitala, bo chcą jej dziś zrobić badanie moczu i krwi i jak będą wyniki ok to puścić ją do domu, a na ból dali jej tylko pół Apapu :baffled: Jak będę wiedzieć coś więcej to napiszę.
 
Do góry