reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Informacje, wiadomości i sms-y od Sierpniowych Mamusiek(bez komentarzy)

reklama
Mam nadzieję, że wybaczycie przejętemu tatusiowi i jeżeli to nie właściwe miejsce to przeniesiecie je w odpowiednie. Drogie Panie (i Panowie jeżeli są :)) przedstawiam Nadię Ewę :

201107203871.jpg
 
Nasza Nadia ma się coraz lepiej. Ma przeogromniasty apetyt, jest śliczna, pięknie się uśmiecha i być może w okolicach poniedziałku wróci do Gliwic do domku razem z Mamą. Ja ze swojej strony faceta i ojca powiem tyle - dziwię się tym wszystkim, którzy nie chcę (jeżeli ktoś nie może z powodów pracy itd to inna sprawa) lub im się nie chce widzieć najpierw tego jak maluch rośnie w brzuchu a potem już na świecie. Trzymać takią małą istotkę na rękach - bezcenne!!:-)
 
Info od Gabiczek:

"My nadal w szpitalu, bo mały ma silną żółtaczkę. Zabrali go n oddział noworodków na naświetlania i bardzo mi ciężko bez niego. Mam nadzieję, że do poniedziałku wyjdziemy.
Pozdrawiam pozostałe dziewczyny i ich maluszki"

Gabiczek trzymamy za Was kciuki:-)
 
Wiadomość od Oli (godz 17 ale dopiero teraz dotarłam do domu):

No to jesteśmy w drodze. Przejeżdżamy przez Grudziądz więc specjalne pozdro dla Marceliny. Jedziemy jednak najpierw Piotrka zawieźć do rodziców. Tylko 550km. Ja prowadzę bo inaczej mam mdłości. Pozdrawiam wszystkich
 
reklama
Do góry