reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Informacje z porodówki!!! - bez komentarzy

reklama
NEWS OD JUDYTY o 1.00 URODZIŁ SIĘ LEONEK - 3150/53 CM. PORÓD MEGA TRUDNY, BYŁAM O KROK OD CESARKI,ALE DZIEKI MOJEMU D. DAŁAM RADĘ. - LEONEK JEST PIEKNY, JUŻ OD 5.00 JESTEM NA NOGACH WIEC NIE MA ŻLE-KROCZE BOLI,ALE LELUŚ GRZECZNY,SMÓŁKE JUŻ ŁADNIE ZROBIŁ, CZEKAMY NA OBCHÓD I PRÓBUJEMY KARMIĆ .LELEK POZDRAWIA WSZYSTKIE BB CIOTKI !!!!!!
 
Dziewczyny nie miałam netu w szpitalu. Urodziłam 4.09 - córeczka waży 3440 g i mierzy 53 cm. Poród błyskawiczny. Na porodówce byłam ok. 15 min:-D. Obeszło się bez cięcia i szwów.
 
Ostatnia edycja:
Dziś o 15:35 Urodził sie Wiktor Annyoj :)
4054 i 54 cm , jutro jadę na urlop a ona mi obiecała , że się przed moim wyjazdem urodzi . Także dotrzymała słowa . Mały był okręcony pępowiną , ale dała radę :)
Asiu jeszcze raz serdecznie Ci gratuluję trzeciego bąbla .
Wam dziewczyny również gratuluję dzieciaczków i życzę wszystkiego dobrego :tak:
 
Hej ja także dołaczam do rozpakowanych mamusiek, chociaz nie udzielałam się na forum to czasami podpatrywałam co u Was i jezeli na samym poczatku sie do Was zapisalam to teraz obowiazkowo musze poinformowac o narodzinach maluszka, więc: syn ARTUR ur.30.08.2013 o godz.9.20 sn waga 4000g, 56cm...Pozdrawiam mamusie wszystkie jeszcze czekajace na swoje skarby i caluje te urodzone aniołki. Pozdrawiam
 
Wczoraj trafiłam na porodówkę na próbę oksytocynową z powodu niewydolności łożyska i zahamowania wzrostu małej. O 20.55 dnia 6 września urodziła się Lilianka 3040g, 50cm, 10pkt Apgar. Poród bolesny ale tak jak zaplanowałam wyrobić się w 8 godzin tak udało się w niecałe 7 :)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie dołączyłam do rozpakowanych wrześniówek,mój synek Bartosz urodził się 11,09,2013 o godzinie 10:50 (przez cc) waga 3610 i 54 cm długości Zdjęcie-0085.jpg .Serdecznie was popzdrawiamy
 

Załączniki

  • Zdjęcie-0085.jpg
    Zdjęcie-0085.jpg
    13,3 KB · Wyświetleń: 204
reklama
Do góry