reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Inhalacje.

michasia30

Fanka BB :)
Dołączył(a)
23 Listopad 2014
Postów
1 473
Witajcie. Chciałbym się zaopatrzyć w dobry inhalator dla dzieci. Taki który można używać od pierwszych dni.
I czym najlepiej inhalować.
Co polecacie? Co odradzacie?
Plusy, minusy i dobre rady poproszę.
Z góry dziękuje.


[emoji1283][emoji654]️[emoji654]️[emoji654]️[emoji776]1.01.2018[emoji776][emoji1286]
[emoji593]Gabriel
 
reklama
Ja mam Philips Respironics Family i jest fantastyczny! Niestety przestali już go produkować, a także części do niego tak więc chcąc nie chcac stanęłam przed koniecznością zakupu innego, bo nebulizator jak i maseczkę trzeba z czasem wymienić. Moje poszukiwania nie przyniosły efekyu. Jeden inhalator zwróciłam do apteki, drugi odeslalam, nie spelnily moich oczekiwań. Teraz przeszliśmy w ogóle na komorę inhalacyjna.
 
Do góry