reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

inhalator-nebulizator na katarek ? czy warto kupic ????

pchelka10.05

Zadomowiona(y)
Dołączył(a)
19 Wrzesień 2006
Postów
1 035
Miasto
grudziądz
witajcie
biggrin.gif

moja coreczka Nicolka urodziła sie 28 grudnia 2009 przez CC



a powiedzcie mi bo słyszałam ze najlepszym sposobem na katar jest

inhalacja sola fizjologiczna
confused.gif

i powiedzcie czy opłaca sie kupic inhalator do takich inchalacji (ponoc jest zrdowiej i dzieci szynko zdrowieja )


my jestemy po 2 inhalacjach ( ale nie sola fizjologiczna a mamy leki przepisane )
i powiem wam ze jestem w szoku
shocked.gif



mała czuje sie rewelacyjnie spi ładnie nie dusi jej kaszel złagodniał
normalnie inne dziecko
shocked.gif


a bylismy z mezem przekonani ze te inhalacje przepisano nam aby tylko wyciagnac kase

juz wydalismy od poniedziałku 420 zł
na leki
szok
shocked.gif
shocked.gif
baffled5wh.gif






ale te inalacje naprawde pomagaja

a jezeli mozna by było jeszcze robic w domku np jak ma katar ( bo wtedy przychodnia nie wypozycza inhalatora )

to poprostu trzeba by kupic

kiszt niemały ok 200 zł
ale jestem ciekawa czy ta sol fizjologiczna rzeczywiscie tak pomaga
confused.gif
confused.gif


i czy warto miec takie urzadzenie w domku
nie trzeba podawac wtedy innych lekow bo podobno ta sol fizjologiczna działa cuda
 
reklama
ja jestem mega zadowolona z nebulizatora/inhalatora:-D
jeśli was na to w tej chwili stać to warto sobie taki zakupić!!!
ja robiłam Mucoslovanem specjalnym do nebulizatora i super się sprawdziło...
 
Ze wszech miar polecam inhalator - przydaje się przy infekcjach, ale również zapobiegawczo. Często katar pojawia się w reakcji obronnej na przesuszenie powietrza w mieszkaniu - w takiej sytuacji inhalacje z soli fizjologicznej działają idealnie. Wiem, że jest to spory wydatek, ale myślę, że się zwróci, jeśli weźmiemy pod uwagę koszt leków, których nie trzeba będzie kupić, bo inhalacja zapobiegnie rozwojowi infekcji... A kiedy maluszek dorośnie, być może uda się przekazać inhalatorek dalej :-) Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia!
 
Do góry