reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Z psycholog Pauliną Gaworską - Gawryś romawiamy o tym, jakie zachowania dzieci mogą nas niepokoić, a jakie są związane z rozwojem dziecka. Poza tym podajemy różne sposoby, które pomogą zarówno nam rodzicom, jak i naszym dzieciom. I chociaż w rozmowie skupiamy się na przedszkolakach, to tak naprawdę dotyczy ona zarówno dwu-latków, jak i 9-latków. Jesli masz pytania lub możesz podzielic się własnym doświadczeniem, to Obejrzyj film i napisz w wątku .

reklama

inhalator-nebulizator na katarek ?? czy warto kupic ????

Rozwiązania
0
Warto zainwestować w dobry inhalator, ja kupiłam dla synka inhalator Med2000cx AeroKid, kupiłam go sklepie medycznym na stronie medyczny-rzeszow.pl, szybko się przekonał i przyzwyczaił do tego urządzenia nie ma żadnego problemu. Poczytajcie sobie fajny poradnik o inhalacjach u dzieci, naprawdę warto poświęcić 10 minut bo fajnie to jest przedstawione: Link do: Inhalacja u dziecka i niemowlaka - jak i czym robić inhalacje dzi

reklama
Rozwiązania
0
Znalazłam niedawno na tej stronce co koleżanka powyżej podawała super inhalator, podobno jakaś nowość na rynku: Link do: Nebulizator AndyMed EVO - zestaw
Zdecydowałam się na zakup i muszę przyznać, że jestem zachwycona, wszystkie podawane parametry są zgodne z opisem. Jest to naprawdę bardzo szybki zestaw do inhalacji!

Rozwiązania
0
Polecam Pro bardzo dobry inhalator różnorodnego użytku, że tak powiem. Poza przygotowaniem aerozolu można też skorzystać tutaj z irygatora i oczyścić sobie drogi oddechowe. Z innych plusów to na pewno mi się bardzo przydaje regulacja tempa pracy, można dostosować prędkość dla siebie, czy dla dziecka.

nata$za88

Fanka BB :)
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
1
Witam, odświeżam temat, może poradzicie jaki nebulizator kupić dla całej rodziny? Myślę o Medel Family Plus ale martwi mnie, że ma maseczkę w rozmiarze 6m+ czy wcześniej nie można inhalowac dzieci? Czy może są marki o podobnych parametrach i cenie ale z maseczkami pasującymi na mniejsze dzieci? Szukam i szukam ale nie umiem porównywać tych wszystkich parametrow. Dodam, że mój mąż ma często lekkie przeziębienia i problem z odkrztuszaniem więc nebulizator przyda się również jemu.

Rozwiązania
0
Ja mam taki najprostszy z apteki, Inhalator Compact, tłokowy z doz.pl. Żadnych cudów nie potrzebuję, nadaje się do inhalacji solą, do podawania leków, ma maski dla dzieci i dorosłych. Jestem zadowolona z niego.

Rozwiązania
0
oczywiście, że warto , dla naszego alergika to podstawa. nawet przy katarku inhalacje z soli fizjologicznej okazują się być zbawienne

reklama

Tosia_S

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Ja juz czas ciagłego chorowania mam za sobą, bo dzieci mi podrosły, ale nebulizator jest rewelacyjny. Wygania od razu wszystkie bakterie i wirusy i nosek jest czyty i łatwo się oddycha.

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry