reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

inhalator-nebulizator na katarek ?? czy warto kupic ????

reklama
Polecam Pro bardzo dobry inhalator różnorodnego użytku, że tak powiem. Poza przygotowaniem aerozolu można też skorzystać tutaj z irygatora i oczyścić sobie drogi oddechowe. Z innych plusów to na pewno mi się bardzo przydaje regulacja tempa pracy, można dostosować prędkość dla siebie, czy dla dziecka.
 
Witam, odświeżam temat, może poradzicie jaki nebulizator kupić dla całej rodziny? Myślę o Medel Family Plus ale martwi mnie, że ma maseczkę w rozmiarze 6m+ czy wcześniej nie można inhalowac dzieci? Czy może są marki o podobnych parametrach i cenie ale z maseczkami pasującymi na mniejsze dzieci? Szukam i szukam ale nie umiem porównywać tych wszystkich parametrow. Dodam, że mój mąż ma często lekkie przeziębienia i problem z odkrztuszaniem więc nebulizator przyda się również jemu.
 
Ja mam taki najprostszy z apteki, Inhalator Compact, tłokowy z doz.pl. Żadnych cudów nie potrzebuję, nadaje się do inhalacji solą, do podawania leków, ma maski dla dzieci i dorosłych. Jestem zadowolona z niego.
 
Ja juz czas ciagłego chorowania mam za sobą, bo dzieci mi podrosły, ale nebulizator jest rewelacyjny. Wygania od razu wszystkie bakterie i wirusy i nosek jest czyty i łatwo się oddycha.
 
Do góry