reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Inofem lub podobne.

Fabianowa

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Dziewczyny czy któreś z Was używały? Jakie są Wasze opinie na jego temat?
Mój lekarz polecił zacząć brać żeby wyregulować owulacje i pomóc jajnikowi który wykazuje cechy policystyczne. Miałam zacząć brać kiedy mi odpowiada wiec zaczęłam brać w 28 dniu cyklu, i okres mi się spóźnia o 6 dni?! Zastanawiam się czy to może być przez to czy coś innego się dzieje. Testy wychodzą negatywne, wiec nie wiem.

reklama

młoda1994

Fanka BB :)
Rozwiązania
1
Dziewczyny czy któreś z Was używały? Jakie są Wasze opinie na jego temat?
Mój lekarz polecił zacząć brać żeby wyregulować owulacje i pomóc jajnikowi który wykazuje cechy policystyczne. Miałam zacząć brać kiedy mi odpowiada wiec zaczęłam brać w 28 dniu cyklu, i okres mi się spóźnia o 6 dni?! Zastanawiam się czy to może być przez to czy coś innego się dzieje. Testy wychodzą negatywne, wiec nie wiem.
Napewno Twoje opóźnienie nie jest związane z rozpoczęciem zażywania inofemu.

A robiłaś badania hormonalne.?

Dodam od siebie ze ja na 4 ciąże test mi tylko pokazał jedna ciąże. ( wszystkie straciłam)

Ania0306

Rozwiązania
5
Ja brałam Ovarin, skład podobny bo oba zawierają inozytol, też ze względu na policystyczne jajniki. Lekarz mi mówił, że to wręcz przeciwnie powinno uregulować trochę cykl ale na pewno nie przedłużyć.

Fabianowa

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Ja brałam Ovarin, skład podobny bo oba zawierają inozytol, też ze względu na policystyczne jajniki. Lekarz mi mówił, że to wręcz przeciwnie powinno uregulować trochę cykl ale na pewno nie przedłużyć.
U mnie cykle były regularne jak w zegarku ale owulacja występowała bardzo późno... dlatego mam teraz taka rozkmine

Fado123

Rozwiązania
3
odstaw ,poczeka aż @ przyjdzie i zacznij pić od 1 dnia cyklu , ja też piłam ,cykl się wyregulował

Patka2616

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
Hej :) jeśli któraś chce to odsprzedam inofem. Mam duże opakowanie z którego brakuje max 5 saszetek

reklama

annamariam

Rozwiązania
0
Ja piłam Miositogin GT.
Udało mi się zajść w ciążę w 8 cyklu, ale nie wiem czy specyfik pomógł, bo właściwie miesiąc przed szczęśliwym cyklem już go nie piłam. Olalam wszystko i dopiero wtedy się udało

Podobne tematy
Autor Tytuł Forum Odpowiedzi Data
A Ile dni po owulacji wyszedł wam pozytywny test lub beta ? Staramy się 9
B Poród na ujastku lub Kopernika! Jak szybko wypuszczają do domu ? Koronawirus. Pytania, odpowiedzi, wsparcie 75
Justi1234 Ginekolog lux med śląskie lub łódzkie dla osoby otylej Ciąża, poród, połóg 1
aniaslu Kiedy pójść do ortoptyka lub okulisty? Odpowiada specjalistka Temat tygodnia 14
Dolvit Książki "Mamy dla mamy" lub inne Mamuśkowo 4
K Położna śrowiskowa na NFZ lub nie Kraków - bieżanów Poleć szpital, lekarza, położną 3
aga.i.nieszka Starania po odstawieniu Nuvaring lub tabletek! Staramy się 15
aniaslu Czy wiesz jak zadbać o bliznę po cesarskim cięciu lub po nacięciu krocza? Temat tygodnia 5
Paulalaura Ciaza lub urojenia Potrzebuję porady 8
B Czy to ciąża? Plamienie i bolesny brzuch w owulacje lub przed nią Potrzebuję porady 36
lukasz11885 Czy ktoś posiada wózek lub fotelik? Potrzebuję porady 1
H Szpital Trzebnica lub Wro Brochów- opinie Wrocław 9
motylkowelove clexan 0.4 lub neoparin Ciąża, poród, połóg 2
karolyn1987 Lady com lub inne metody antykoncepcji bez hormonów. Potrzebuję porady 6
Misiaella Cewnik dj, czy któraś miała lub ma? Zdrowa mama 10
S Prawnik lub osoba znająca się na prawie. Potrzebuję porady 11
N czy moge być w ciazy lub miec białko w moczu ? Potrzebuję porady 5
X Mamy lub przyszłe mamy z Rzeszowa Pomocy ! Potrzebuję porady 8
E Podejrzenie poronienia - gdzie USG w niedziele w Warszawie lub Radomiu? Potrzebuję porady 4
W Biznes plan przedszkola lub zlobka Przedszkola 0
K Polećcie pilnie dobrego alergologa z Warszawy lub okolic! Zdrowe dziecko 3
niiikola Czy jest jakaś mamusia z Dundee - Szkocja lub okolic? Mamy z UK 0
T Sesja FOTOgraficzna noworodkowa, ciążowa i/lub reportaż emocji z porodu – ZA DARMO Dzieci urodzone w sieprniu 2015 0
T Sesja FOTOgraficzna noworodkowa, ciążowa i/lub reportaż emocji z porodu – ZA DARMO Dzieci urodzone we wrześniu 2015 0
P Mamy z Mansfield UK lub okolic Mamy z UK 0
T Sesja FOTO noworodkowa ciążowa i/lub reportaż emocji z porodu – ZA DARMO Noworodek 0
T Sesja FOTO noworodkowa ciążowa i/lub reportaż emocji z porodu – ZA DARMO Śląsk 0
T Sesja FOTO noworodkowa ciążowa i/lub reportaż emocji z porodu – ZA DARMO Mamusie bliźniat, trojaczków i... 0
T Sesja FOTO noworodkowa, zupełnieciążowa i/lub reportaż emocji z porodu – ZA DARMO Dzieci urodzone w sieprniu 2015 0
T Sesja FOTO noworodkowa ciążowa i/lub reportaż emocji z porodu – ZA DARMO Dzieci urodzone w czerwcu 2015 0
T Sesja FOTO noworodkowa ciążowa i/lub reportaż emocji z porodu – ZA DARMO Dzieci urodzone w maju 2015 0
tatablog Co musisz wiedzieć, jeśli planujesz tójkę dzieci lub więcej. Wielodzietni 3
Gosik93 Wózek 2w1 lub 3w1 jaki? Plotki wózkowo - koleżeńskie 59
T Sesja FOTO noworodkowa ciążowa lub reportaż emocji z porodu – ZA DARMO Dzieci urodzone w kwietniu 2015 0
T Sesja FOTO noworodkowa ciążowa lub reportaż emocji z porodu – ZA DARMO Dzieci urodzone w marcu 2015 0
A Mamy z Gouda lub okolic Mamy z Holandii 3
T Sesja noworodkowa ciążowa lub reportaż emocji z porodu – ZA DARMO Dzieci urodzone w lutym 2015 1
T Fotograficzna sesja noworodkowa ciążowa lub reportaż emocji z porodu – ZA DARMO Dzieci urodzone w styczniu 2015 3
T Fotograficzna sesja noworodkowa ciążowa lub reportaż emocji z porodu – ZA DARMO Dzieci urodzone w lutym 2015 0
T Fotograficzna sesja noworodkowa lub reportaż emocji z porodu – ZA DARMO Dzieci urodzone w grudniu 2014 1
T Fotograficzna sesja noworodkowa lub reportaż emocji z porodu – ZA DARMO Dzieci urodzone w październiku 2014 0
T Fotograficzna sesja noworodkowa lub reportaż emocji z porodu – ZA DARMO Dzieci urodzone we wrześniu 2014 0
W dobry doradca laktacyjny lub poradnia laktacyjna w Krakowie Kraków 4
ewelinax5 Kiedy pierwszy raz zobaczyłyście na usg swojego maluszka lub pęcherzyk? Ciąża, poród, połóg 14
nikita33 Dzieci z dysleksją lub jej podejrzeniem. Zdrowe dziecko 0
liju Okulista w Szczecinie lub okolicach Szczecin 0
vikiigus Oragnizujesz urodzinki lub imprezę dla dzieci-wypożycz zabawki drewniane! Ogłoszenia Bydgoszcz 0
S Szukam towarzyszki, najlepiej mamy do biegania lub innego sportu. Wrocław 1
M Przyszle mamy z Enschede lub okolic Mamy z Holandii 0
kate212 restauracja lub inne ciekawe miejsce na 1 urodziny Łódź 3