reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
reklama
Ja tez dziś się tak czuję jak na okres. Do tego od 5 rano nie śpię z bólu głowy bez tabletki się nie obyło. Teraz czekam za wynikiem bety mam mieszane uczucia że się jednak nie udało 😢
Chyba wszystkie tak dzisiaj mamy... to pewnie przez pogodę... tez się czuje jak przed okresem , do tego w teście bladsza kreska boję się ze beta spada.. ale nie ma co się zakręcać, będzie dobrze! Bo najgorsza ta niewiedza i sobie wkręcamy..
 
Mój test wczoraj wieczorem tez wyszedl mniej widoczny niż dzień wcześniej a niby beta 37.. także jutro ważny dzień czy rośnie czy po becie ani śladu... tak jak Sylwia pisze trzeba być spokojnym i wierzyć że będzie dobrze :) do tego jak wcześniej miałam bol piersi i inne kłucie tak teraz nic :) ale będzie dobrze- musi!
Czemu Ty wieczorem robisz testy ? Ponac trzeba rano bo z porannego jest najwiecej tej bety
 
Czemu Ty wieczorem robisz testy ? Ponac trzeba rano bo z porannego jest najwiecej tej bety
Robiłam w poniedziałek wieczorem bo weekend od piątku do poniedziałku byłam w Warszawie - nie miałam testów więc zrobiłam o razu po powrocie do domu czyli ok 20:00 i wyszły dwie kreski tymbardziej byłam zdziwiona ze wieczorem a dwie. Następnego dnia rano - tak jak się powinno zrobiłam i kreska była bladsza ale od razu na beta i 37,50 . Dlatego czekam z niecierpliwością na jutrzejszy dzień żeby zobaczyć jak rośnie- oby oby!
Normalnie bym robiłam rano w sobotę i w niedzielę i poniedziałek może już wtedy coś by było ;)
 
Robiłam w poniedziałek wieczorem bo weekend od piątku do poniedziałku byłam w Warszawie - nie miałam testów więc zrobiłam o razu po powrocie do domu czyli ok 20:00 i wyszły dwie kreski tymbardziej byłam zdziwiona ze wieczorem a dwie. Następnego dnia rano - tak jak się powinno zrobiłam i kreska była bladsza ale od razu na beta i 37,50 . Dlatego czekam z niecierpliwością na jutrzejszy dzień żeby zobaczyć jak rośnie- oby oby!
Normalnie bym robiłam rano w sobotę i w niedzielę i poniedziałek może już wtedy coś by było ;)
A ok ok teraz kumam 😄👍
 
Napewno urośnie :) i tak wydaje mi się ze koło 40 w 12 dpo to ładny wynik
To był nawet 11 dzien po - nie licząc dnia iui , ale stresuje sie bo mowie bol piersi który był to juz go nie ma, trochę sue czyje jak przed okresem który planowo miał być w piątek, dlatego siedzę jak na szpilkach do jutra żeby iść na bete;)
czytałam na temat testów i że o różnych porach można robić chociaż faktycznie poziom najwyższy z rana ... tylko mój przykład akurat jest ze testy to loteria nie można die nimi sugerować ;p ale jak obojętnie o której sa dwie to duże szanse ;) dwie to dwie!
A Ty o której masz wyniki w bety? ✊✊
 
To był nawet 11 dzien po - nie licząc dnia iui , ale stresuje sie bo mowie bol piersi który był to juz go nie ma, trochę sue czyje jak przed okresem który planowo miał być w piątek, dlatego siedzę jak na szpilkach do jutra żeby iść na bete;)
czytałam na temat testów i że o różnych porach można robić chociaż faktycznie poziom najwyższy z rana ... tylko mój przykład akurat jest ze testy to loteria nie można die nimi sugerować ;p ale jak obojętnie o której sa dwie to duże szanse ;) dwie to dwie!
A Ty o której masz wyniki w bety? ✊✊
Absolutnie nie chce Cie wystraszyć ale też tak miałam...
Pierwsze badanie bety 230, drugie 3100.
Wizyta u lekarza - jest serduszko 6 tydzień.
Później przestawały mnie bolec piersi, mijały objawy (miałam strasznie duże pragnienie np)...
Poszłam do lekarza planowo za dwa tyg, okazało się że serduszko przestało bić a już je słyszałam.
To było 3 podejście do IUI
 
reklama
Do góry