reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
Ja z tym moim pustym jajem miałam tak ze gdy jeszcze nie wiedziałam ze jestem w ciąży ciagle czułam się jakbym okres miała dostać kiedy już było wiadomo ze beta spada to przestałam się tak czuć nic nie czułam ale myśle ze to nie jest jakaś wytyczna bo niektórzy nic nie czuja i jest wszystko dobrze wiec nie ma co się tym sugerować i nakręcać

Ja może i już mam wynik ale boje się sprawdzić tak po 14-15 już napewno będą ale sprawdzę już w domu po pracy bo nie chce tu świrować w zależności od wyniku czyli po 16 sprawdzę 🤭😅
 
reklama
Ja z tym moim pustym jajem miałam tak ze gdy jeszcze nie wiedziałam ze jestem w ciąży ciagle czułam się jakbym okres miała dostać kiedy już było wiadomo ze beta spada to przestałam się tak czuć nic nie czułam ale myśle ze to nie jest jakaś wytyczna bo niektórzy nic nie czuja i jest wszystko dobrze wiec nie ma co się tym sugerować i nakręcać

Ja może i już mam wynik ale boje się sprawdzić tak po 14-15 już napewno będą ale sprawdzę już w domu po pracy bo nie chce tu świrować w zależności od wyniku czyli po 16 sprawdzę 🤭😅
Ja bym chyba nie umiała być tak cierpliwa. Trzymam kciuki 🤗
 
Absolutnie nie chce Cie wystraszyć ale też tak miałam...
Pierwsze badanie bety 230, drugie 3100.
Wizyta u lekarza - jest serduszko 6 tydzień.
Później przestawały mnie bolec piersi, mijały objawy (miałam strasznie duże pragnienie np)...
Poszłam do lekarza planowo za dwa tyg, okazało się że serduszko przestało bić a już je słyszałam.
To było 3 podejście do IUI
:( Też juz przez to przechodziłam w lipcu raz beta 67 następnego dnia 33...bez iui normalnie z cyklu tylko wtedy nie brałam dupka... tłumaczono mi że dziecko byłoby chore stąd organizm sam odrzucił... do serduszka było za wczesnie bo nawet na wizycie nie byłam to było 4dni po planowanym terminie miesiączki... dostałam plamienie w piątek a do lekarza dopiero w poniedziałek mogłam iść...
dlatego teraz zdecydowalismy się na pierwsza iui. Biorę dwie opcje że jak jutro pójdę na bete to może być różnie... tak czy siak będę umawiać wizytę do kliniki I przed samą wizyta też zrobię bete - o ile jutro będzie rosnac na co liczę ;) jeśli będzie ujemna to muszę zrobic np badania kir badz inne które pewnie w klinice zleca bo problem będzie gdzieś głębiej... ale ani ja nie byłam stymulowana, nasienie te parametry ok... a problem byl ... chociaż teraz tyle różnych przypadków że..
jestem dobrej myśli że jutro beta wyskoczy i będzie wszystko OK :)
 
Absolutnie nie chce Cie wystraszyć ale też tak miałam...
Pierwsze badanie bety 230, drugie 3100.
Wizyta u lekarza - jest serduszko 6 tydzień.
Później przestawały mnie bolec piersi, mijały objawy (miałam strasznie duże pragnienie np)...
Poszłam do lekarza planowo za dwa tyg, okazało się że serduszko przestało bić a już je słyszałam.
To było 3 podejście do IUI
Współczuje 😔 mnie tez piersi czasem w ogóle nie bolały i wręcz przestawały być napięte, ale lekarka mi mówiła, ze to są hormony i one nigdy nie są na takim samym poziomie. Brak objawow nie zawsze musi oznaczać poronienie. Dla mnie oczekiwanie na wyniki bety tez były masakryczne, bo się okrutnie denerwowałam…
My jeszcze nie słyszeliśmy serduszka, bo nasza lekarka mówi, ze doppler na tak wczesnym etapie może uszkadzać płód. Mierzy to sobie, ale bez dźwięku.

Florestyna trzymam kciuki żeby czas minal jak najszybciej do jutra. A testy mi tez różnie wychodziły. Mocniejsze były wieczorem niż rano, wiec to loteria 😉
 
Ja z tym moim pustym jajem miałam tak ze gdy jeszcze nie wiedziałam ze jestem w ciąży ciagle czułam się jakbym okres miała dostać kiedy już było wiadomo ze beta spada to przestałam się tak czuć nic nie czułam ale myśle ze to nie jest jakaś wytyczna bo niektórzy nic nie czuja i jest wszystko dobrze wiec nie ma co się tym sugerować i nakręcać

Ja może i już mam wynik ale boje się sprawdzić tak po 14-15 już napewno będą ale sprawdzę już w domu po pracy bo nie chce tu świrować w zależności od wyniku czyli po 16 sprawdzę 🤭😅
Haha to ja odświeżałam co 5 minut czy już są 😜 trzymam mocno kciuki !! Czekamy na dobre informacje ✊✊
 
To nie cierpliwość a strach przed wynikiem 😄 wole jeszcze chwile mieć nadzieje ewentualnie miło się zaskoczyć ale wole zostawić te emocje w domu 😄
Mi MÓJ pisał smsy czy już jest wynik 🤣 ja miałam ustawione że jak będzie to ma przyjsc SMS a i tak sie logowałam 😜 ale fakt ja pracuje z facetami w biurze i tu nikt nic nie wie więc od razu napisałam do swojego a później tutaj na grupie ciesząc się do telefonu żeby jakoś emocje oppanować :)
 
reklama
Do góry