reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
reklama
To pierwsze podejście do iui... niestety dostałam dzis plamienia- termin planowanym miesiączki jutro i juz jestem załamana ze to znowu poronienie biochemiczne ....
Beta ładnie rośnie nienakrecaj się zle
kiedy do lekarza?
Najgorsze te nasze doświadczenia mając czyste karty byłoby łatwiej nie świrować
Chciałabym Cie jakoś podnieść na duchu i zapewnić ze wszystko będzie dobrze ale sama wiem jak takie gadanie na mnie działa
Mimo wszystko trzymajcie się ♥️ Wierze ze będzie dobrze
 
Ja w pierwszą ciąże zaszłam naturalnie bez żadnego problemu bez starań to była niespodzianka która ma już 6 lat 👧. Od czterech lat naturalne próby nie przyniosły żadnej niespodzianki, myślałam że iui to tylko tzw formalność uda się i będzie kolejne bobo a tu zonk . Nie wiem już co myśleć dlaczego nic nie wychodzi. Oboje z mężem mamy dobre wyniki a ciąży nie ma 😩😩. Do invitro nie będziemy podchodzić może jeszcze jedna próba iui i odpuszczamy , mamy jedno szczęście które jest wszystkim co mamy i widocznie tak ma zostać.
♥️ Może ma właśnie przyjść to głupie „odpuszczenie” dzięki którym się udaje choć sama nie umiem pojąć ze ktoś odpuścił nie chce mi się w to wierzyć
Mam nadzieje ze znowu pójdziemy łeb w łeb ale z pozytywnymi testami i z pozytywnym rezultatem za 9 mcy 😘 teraz czekamy na @ nowa nadzieja i wiara ze ten cykl będzie tym
 
Beta ładnie rośnie nienakrecaj się zle
kiedy do lekarza?
Najgorsze te nasze doświadczenia mając czyste karty byłoby łatwiej nie świrować
Chciałabym Cie jakoś podnieść na duchu i zapewnić ze wszystko będzie dobrze ale sama wiem jak takie gadanie na mnie działa
Mimo wszystko trzymajcie się ♥️ Wierze ze będzie dobrze
Na razie się nie nakręcam mam nadzieje ze plamienie nie przekształci się w krwawienie ... sprawdzę znowu bete za kilka dni. Do lekarza umawiam się na 20.10 - tylko dzwoniąc jeszcze nic nie miałam a po idę do WC i na papierku niespodzianka.. wybrałam ta datę bo weronika tu od nas miała równy tydzień przede mną I ma wizytę 13 .10 i może juz serduszko bedzie- dlatego 20 u mnie.
Oby wszystko było dobrze, bo jak drugi raz powtórka z rozrywki to chyba jednak czeka nas szereg dodatkowych badań przed kolejna iui.
Na razie jestem dobrej myśli że poprostu bobo tam się lokuje i stąd to plamienie ;)
 
Na razie się nie nakręcam mam nadzieje ze plamienie nie przekształci się w krwawienie ... sprawdzę znowu bete za kilka dni. Do lekarza umawiam się na 20.10 - tylko dzwoniąc jeszcze nic nie miałam a po idę do WC i na papierku niespodzianka.. wybrałam ta datę bo weronika tu od nas miała równy tydzień przede mną I ma wizytę 13 .10 i może juz serduszko bedzie- dlatego 20 u mnie.
Oby wszystko było dobrze, bo jak drugi raz powtórka z rozrywki to chyba jednak czeka nas szereg dodatkowych badań przed kolejna iui.
Na razie jestem dobrej myśli że poprostu bobo tam się lokuje i stąd to plamienie ;)
Będzie dobrze ! ❤️ Zadzwoń jutro do lekarza i powiedz co i jak może coś poradzi :-)
 
♥️ Może ma właśnie przyjść to głupie „odpuszczenie” dzięki którym się udaje choć sama nie umiem pojąć ze ktoś odpuścił nie chce mi się w to wierzyć
Mam nadzieje ze znowu pójdziemy łeb w łeb ale z pozytywnymi testami i z pozytywnym rezultatem za 9 mcy 😘 teraz czekamy na @ nowa nadzieja i wiara ze ten cykl będzie tym
No właśnie ja odpuściłam nie nakręcała się na spokojnie podeszłam do iui na luzie. To czas mi pokazał że nie warto się nakręcać. Było ciężko nie myśleć ale da się radę. Ja już dziś dostałam @ sama przyszła nieproszona wredna 🤣🤣🙈🙈 ten miesiąc odpuszczam bo od jutra bym musiala być stymulacja a moja klinika tu w Niemczech to masakra. Rozmowa przez telefon jakby tam niekompetentni ludzie pracowali. Jutro kolejny telefon mam nadzieje ze ktoś normalny odbierze i znajdzie mnie w systemie.
 
To pierwsze podejście do iui... niestety dostałam dzis plamienia- termin planowanym miesiączki jutro i juz jestem załamana ze to znowu poronienie biochemiczne ....
Wiem jakie to trudne, ale postaraj się być spokojna. Mi lekarka zawsze mówiła, ze plamienia bez wyraźnego bolu zazwyczaj nie oznaczają nic strasznego. Być może to tez implantacją, a jeżeli są brązowawe to tez może to byc coś starego. Bierzesz dupka? Postaraj się wytrzymać do jutrzejszej bety i zobaczysz co się dzieje. Głowa do góry! Bądź dobrej myśli ❤️
 
reklama
Do góry