reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
reklama
Ja przy pierwszej iui miałam 31 mm ,a przy drugiej coś około 36mm ,wydaje mi się, że już były przerośnięte i nie było szans na ciążę. Chcę podejsc do 3 iui ,ale na mniejszych pecherzykach i lekarza zmienić
 
Ja przy pierwszej iui miałam 31 mm ,a przy drugiej coś około 36mm ,wydaje mi się, że już były przerośnięte i nie było szans na ciążę. Chcę podejsc do 3 iui ,ale na mniejszych pecherzykach i lekarza zmienić
Nie znam się na tym, ale byłam u paru lekarzy i zawsze słyszałam,że tzw. "najlepsze" pęcherzyki to od 18 do 22 mm ale wiadomo co lekarz to teoria i oczywiście też organizm każdej z Nas jest inny...więc nie oceniam, ale może warto spróbować na mniejszych 🙂
 
Ogólnie tez się nie znam ,ale wszędzie gdzie czytałam, to wszędzie pisze ,że najlepsze są takie jak ty napisałaś, a powyżej 28mm robią się torbiele, a Tobie za którym razem się udało
 
Ogólnie tez się nie znam ,ale wszędzie gdzie czytałam, to wszędzie pisze ,że najlepsze są takie jak ty napisałaś, a powyżej 28mm robią się torbiele, a Tobie za którym razem się udało
Mi się jeszcze niestety nie udało, miałam pierwsze podejście ale niestety nie udane, a teraz muszę poczekać jeden miesiąc bo raz nie mam możliwości urlopu ponieważ godziny wizyt są różne dwa właśnie przed chwilą miałam konsultacje telefoniczną z doktorem i wyjeżdża na konferencję,a żadnych leków w ciemno nie chce mi przepisać właśnie dlatego że musi sprawdzić czy po poprzednim cyklu nie zrobiły się torbiele czy pęcherzyki pękły...więc miesiąc"odpoczywam" od leków i w listopadzie podchodzę do 2 iui 🙂
A Ty rzeczywiście zmień lekarza....
 
Ja tez w listopadzie albo w grudniu będę podchodzić 3raz ,miałam rok przerwy i teraz znowu trzeba się zabrać, bo lata uciekają 😉 a jakie brałaś leki na porost pecherzykow 🙃
 
Ja tez w listopadzie albo w grudniu będę podchodzić 3raz ,miałam rok przerwy i teraz znowu trzeba się zabrać, bo lata uciekają 😉 a jakie brałaś leki na porost pecherzykow 🙃
Ja brałam clostilbegyt i atomek, ale aromek na początku swojego leczenia i raczej nie działał na mnie dobrze, brałam też Gonal no i na pęknięcie pęcherzyków ovitrel 😊a Ty???
 
Ja tez clostilbegyt i aromek i na pęknięcie ovitrelle ,ale jak widać rosły mi giganty i to zawsze jeden mialam pecherzyk, a Tobie ile sie udało wychodoawac po tych lekach ?
 
reklama
Hej dziewczyny! Jestem tu nowa ,mam pytanie do was ,na jakiej wielkości pecherzykow mialyscie robioną iui ? Pytam, ponieważ miałam 2 iui i wydaje mi się, że nie miały szans się udać ze względu na ich wielkosc
Moje pęcherzyki byly powyżej 21 mm, moja gin mówiła że powyżej 20 to juz dobry rozmiar na iui ;)
 
Do góry