reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
To jak teraz się szykuje ten październik chwile mnie nie było :) kto testuje kto szykuje się do iui ? Ja już jutro albo w piątek drugie podejście
Ja w piątek idę na badanie czy sie udało czy wszystko wporzadku czy jest serduszko....bo okresu jak nie było tak nie ma , wizyta równo 4 tyg po iui :) w piątek i w sobotę dużo dziewczyn się testuje ✊✊ więc będzie chwila prawdy :)
 
reklama
Niestety muszę zrobić miesiąc przerwy ze względu na to, że nie mogę pozwolić sobie na wolne w pracy tak co chwilę a jednak to kilka dni aby być u lekarza, a poza tym mój lekarz od 20 do 25 października jest na konferencji więc podejdziemy dopiero w listopadzie 😊
Mam nadzieję, że to będzie szczęśliwy miesiac listopad ,żeby był prezent na Mikołaja 🙂 Ja mam rok przerwy I muszę zaczynać od początku, czyli znowu badania
 
Ja w piątek idę na badanie czy sie udało czy wszystko wporzadku czy jest serduszko....bo okresu jak nie było tak nie ma , wizyta równo 4 tyg po iui :) w piątek i w sobotę dużo dziewczyn się testuje ✊✊ więc będzie chwila prawdy :)
Trzymam mocno za Was kciuki jestem pewna, że wszystko będzie dobrze i usłyszysz bicie serduszka ❤️
 
No tak masz rację bo niektóre badania są ważne tylko 3 miesiące niestety... I kiedy zaczynasz ?🙂może będziemy w podobnych terminach
Chciałabym listopad albo grudzień, ale niewiem jeszcze ,bo mój mąż jeździ w delegacje i niema go całymi tygodniami ,tylko na weekendy wraca ,więc czekamy kiedy sie skończą , a może któraś owulacja wypadnie mi akurat na weekend i uda się podejsc jeszcze w listopadzie do iui ,tylko znowu mi się niechce tak tych badań powtarzać, a ogólnie to dlugo sie juz staracie
 
Chciałabym listopad albo grudzień, ale niewiem jeszcze ,bo mój mąż jeździ w delegacje i niema go całymi tygodniami ,tylko na weekendy wraca ,więc czekamy kiedy sie skończą , a może któraś owulacja wypadnie mi akurat na weekend i uda się podejsc jeszcze w listopadzie do iui ,tylko znowu mi się niechce tak tych badań powtarzać, a ogólnie to dlugo sie juz staracie
Można powiedzieć, że dwa lata z tym, że przez pierwszy rok trafiłam na lekarzy, którzy raczej nie specjalizują się w niepłodności,a jedyne co mi proponowali to stymulacja, leki potem sprawdzenie czy są pęcherzyki i na tym koniec i tak było co cykl...badania miałam zlecone bardzo ogólne... dopiero jak trafiłam do lekarza do Krakowa dopiero byłam zadowolona z opieki, mieliśmy z mężem porobione wszystkie konieczne badania ,i cały czas proponowano nam nowe rozwiązania, nowe leki co cykl no i teraz jesteśmy na etapie iui mam nadzieję, że to będzie ostatni etap i nam się poszczęści 😊a u Ciebie jak było?
 
reklama
Można powiedzieć, że dwa lata z tym, że przez pierwszy rok trafiłam na lekarzy, którzy raczej nie specjalizują się w niepłodności,a jedyne co mi proponowali to stymulacja, leki potem sprawdzenie czy są pęcherzyki i na tym koniec i tak było co cykl...badania miałam zlecone bardzo ogólne... dopiero jak trafiłam do lekarza do Krakowa dopiero byłam zadowolona z opieki, mieliśmy z mężem porobione wszystkie konieczne badania ,i cały czas proponowano nam nowe rozwiązania, nowe leki co cykl no i teraz jesteśmy na etapie iui mam nadzieję, że to będzie ostatni etap i nam się poszczęści 😊a u Ciebie jak było?
Dodam cos od siebie 🙂 my tez 2 lata ale właśnie pierwszy rok to zwykły ginekolog, który tylko monitorował cykle, dawał ovitrelle i mówił ze będzie ciąża, a nie było. W styczniu zrobiłam wszystkie badania gdzie najgorzej wyszło AMH. W marcu miałam drożność jajowodów i wszystko wyszło drożne. A dopiero od sierpnia tego roku trafiłam na lekarza, który zalecił mi suplementację witaminami i jedno podejście do IUI potem już invitro. Nie miałam wcześniej żadnych leków na stymulację, także można powiedzieć ze zmarnowaliśmy 2 lata licząc na naturalna ciąże. Teraz u mnie 21 dc i w następnym podchodzimy do IUI.
 
Do góry