reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
reklama
Hej dziewczyny jestem 14 dzien po inseminacji dzis powinnam testować jednak jak narazie się wstrzymuje ponieważ od wczoraj boli mnie brzuch jak na okres i tak lekko plamie jasnoczerwono . Myslalam ze dziś się sytuacja rozwnie i jednak przyjedzie miesiączka jednak drugi dzień to samo . Sama juz nie wiem jak to interpretować testować się boję bo boje się rozczarowania . Jak myślicie mogę jeszcze miec nadzieje czy jednak przepowiada to miesiaczke.? Dodam że do niedzieli bylam na utrogestanie
 
Hej dziewczyny jestem 14 dzien po inseminacji dzis powinnam testować jednak jak narazie się wstrzymuje ponieważ od wczoraj boli mnie brzuch jak na okres i tak lekko plamie jasnoczerwono . Myslalam ze dziś się sytuacja rozwnie i jednak przyjedzie miesiączka jednak drugi dzień to samo . Sama juz nie wiem jak to interpretować testować się boję bo boje się rozczarowania . Jak myślicie mogę jeszcze miec nadzieje czy jednak przepowiada to miesiaczke.? Dodam że do niedzieli bylam na utrogestanie
To może być wszystko tak naprawdę. Testuj jak będziesz miala dostac okres to i tak dostaniesz . Mnie tez to czeka Ale nic nie zrobimy . Trzymam kciuki i daj znać
 
reklama
Są 2 wyjścia :) oby było to to pozytywne
Strach przed rozczarowaniem rozumiem bo chcemy mieć do końca nadzieje ✊✊✊ zrób test jak będziesz gotowa
 
Do góry