reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
reklama
Wynik nie jednoznaczny i nie wiem :/ jeden ten jakiś cień ale różowy delikatna kreska
zrobiłam drugi i biel
Ostatnio mnie jeden oszukał z rossmana ale ten strumieniowy przy 1 iui w 13 dniu miałam cień
Tu jest wyraźniejsza ale na drugim nic nie widze
Zwariować idzie ale przynajmniej jeszcze mam nadzieje :) będę teraz codziennie robić i we wtorek zrobię betę
 

Załączniki

  • F354A0B0-8B02-427B-895C-17B4034A0D02.jpeg
    F354A0B0-8B02-427B-895C-17B4034A0D02.jpeg
    607,7 KB · Wyświetleń: 101
Wynik nie jednoznaczny i nie wiem :/ jeden ten jakiś cień ale różowy delikatna kreska
zrobiłam drugi i biel
Ostatnio mnie jeden oszukał z rossmana ale ten strumieniowy przy 1 iui w 13 dniu miałam cień
Tu jest wyraźniejsza ale na drugim nic nie widze
Zwariować idzie ale przynajmniej jeszcze mam nadzieje :) będę teraz codziennie robić i we wtorek zrobię betę
Widać na tym u góry ;) na bete kiedy idziesz?
 
W poniedziałek albo we wtorek pójdę na betę jutro powtórzę test
Wrzucam test z filtrem
Nie chce się jeszcze nastawiać na nic
 

Załączniki

  • 22BE7F66-7D4F-4A49-84D1-B16A4193D042.jpeg
    22BE7F66-7D4F-4A49-84D1-B16A4193D042.jpeg
    216,9 KB · Wyświetleń: 58
Ten pink po czasie zrobił się taki brzydki i niby coś się pojawiło No ale na to już nie patrzę zrobiłam jeszcze jeden ten różowy i u góry owulacyjny bo ponac czasem pokazuje
 

Załączniki

  • 3F987D1D-AEB5-4F73-A420-A10728DACE26.jpeg
    3F987D1D-AEB5-4F73-A420-A10728DACE26.jpeg
    1,1 MB · Wyświetleń: 90
Ten pink po czasie zrobił się taki brzydki i niby coś się pojawiło No ale na to już nie patrzę zrobiłam jeszcze jeden ten różowy i u góry owulacyjny bo ponac czasem pokazuje
Trzymam mocno za Ciebie kciuki ❤️❤️❤️Mam nadzieje ze z każdym dniem te kreski będą ciemniejsze
Spróbuj zrobić w poniedziałek betę ,będzie już 100% pewności
 
Ten pink po czasie zrobił się taki brzydki i niby coś się pojawiło No ale na to już nie patrzę zrobiłam jeszcze jeden ten różowy i u góry owulacyjny bo ponac czasem pokazuje
Ojaa🥰🥰 w poniedziałek obowiazkowo na bete rano ;) będzie wszystko jasne ale badz dobrej myśli u mnie na początku tez byly ledwo widoczne a już znaczyły ciążę, po tygodniu już każdy test każdej firmy był pozytywny ;) ale bete zrob najlepiej zrob w poniedziałek i środę będzie wszystko jasne ✊✊
 
reklama
Do góry