reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
Ja też będę robić tes w srode czyli 13 dnia po inseminacji a na bete pójdę w czwt. Trzymam kciuki za Was i za siebie hehe. A jak tam reszta osób które mają testować jak się czujecie? Jakieś bóle, kucie?
Ja jak kończę sikac to mnie tak ciągnie w macicy albo w jajniku Ale nie wiem czy tak zawsze było czy teraz sobie wmawiam ...
 
reklama
Ja testowałam paskami z moczu od chyba 3 dnia po iui I pomimo zastrzyku na pęknięcie i jakiegoś na wzrost pęcherzyka test był blady, w 10 dzien zrobilam i była blada kreseczka , następnego dnia byłam juz na becie I była 37 ;) także akurat na moim przykładzie jak pojawiła się kreseczka to tylko dobre informacje ;) ale podkreślam że z krwi beta daje pewność i najlepiej po 48h powtórzyć czy odpowiednio rośnie ;)
Hej a czy miałaś jakieś objawy po inseminacji? Bóle jak na okres, ból jajników?
 
Ja dzień po inseminacji miałam duży ból jajników który się utrzymywał tak do 4 dnia po iui. Od 4 do 6 dnia cisza. Następnie dzień uczucie od czasu do czasu tak jak na okres i znowu cisza. Czyli taka mała mieszanka :)
 
Ja dzień po inseminacji miałam duży ból jajników który się utrzymywał tak do 4 dnia po iui. Od 4 do 6 dnia cisza. Następnie dzień uczucie od czasu do czasu tak jak na okres i znowu cisza. Czyli taka mała mieszanka :)
Ja tak cholernie się boję testować :( Ja mialam owulacje z lewego jajnika a praktycznie boli mnie prawy
 
Ja już jutro bym chciała testować ale jeszcze muszę poczekać. Strach jest czy się udało czy nie ale ciekawość jest silniejsza.
 
Mnie od rana juz boli brzuch jak na okres więc straciłam wszystkie nadzieje . Jutro jeszcze zrobię test będzie 11 dzien po IUI
 
Głowa do góry jeszcze nic pewnego, z tego co czytałam to dziewczyny różnie mają co do odczuć po iui. Jedne nie mają objawów i są w ciąży a inne mają takie same objawy jak przed okresem i beta też pozytywna. Zrób test albo bete i wszystko się wyjaśni. Trzymam kciuki.
 
reklama
Mnie od rana juz boli brzuch jak na okres więc straciłam wszystkie nadzieje . Jutro jeszcze zrobię test będzie 11 dzien po IUI
Ja w poprzedniej ciąży miałam ból jak na okres i byłam pewna ze przyjdzie
Teraz nic mi nie było ale dzisiaj coś mi dziwnie tak delikatnie jak na okres czekam na wyniki bety
 
Do góry