reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
reklama
Hej dziewczyny! Mam pytanie: czy Wy też przed IUI brałyście Aromek? Jak tak to jak się po nim czulyscie? Mam go brać przez 5 dni, ale nie wiem czy dam radę, dziś ledwo wstałam z łóżka do pracy po pierwszej tabletce, a gdzie tu jeszcze 4 🤦🏼‍♀️
 
Hej dziewczyny! Mam pytanie: czy Wy też przed IUI brałyście Aromek? Jak tak to jak się po nim czulyscie? Mam go brać przez 5 dni, ale nie wiem czy dam radę, dziś ledwo wstałam z łóżka do pracy po pierwszej tabletce, a gdzie tu jeszcze 4 🤦🏼‍♀️
Dasz radę może organizm musi się przyzwyczaić ja bralam clo i nic mi się nie działo może po za apetytem i wypadającymi włosami ale to tez nie wiem czy od tego
 
Hej dziewczyny! Mam pytanie: czy Wy też przed IUI brałyście Aromek? Jak tak to jak się po nim czulyscie? Mam go brać przez 5 dni, ale nie wiem czy dam radę, dziś ledwo wstałam z łóżka do pracy po pierwszej tabletce, a gdzie tu jeszcze 4 🤦🏼‍♀️
Ja biorę i mi nic kompletnie nie jest. Bardzo ładnie poprawił mi owulacje
 
Hej dziewczyny! Mam pytanie: czy Wy też przed IUI brałyście Aromek? Jak tak to jak się po nim czulyscie? Mam go brać przez 5 dni, ale nie wiem czy dam radę, dziś ledwo wstałam z łóżka do pracy po pierwszej tabletce, a gdzie tu jeszcze 4 🤦🏼‍♀️
Ja brałam kilka cykli i też nic się nie działo.
 
reklama
🥰 boje się cieszyć w środę powtórzę
 

Załączniki

  • 8C8F9412-145C-40BC-9093-FC219B356CDE.png
    8C8F9412-145C-40BC-9093-FC219B356CDE.png
    44,1 KB · Wyświetleń: 135
Do góry