reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
reklama
Dziewczyny szczepiłyście się na Covid?
Ja nie ale jest tyle zachorowań wśród znajomych że zaczynam się bać.
Nie konsultowalam tego z lekarzem, nie jakie są opinie lekarzy...
 
Dziewczyny szczepiłyście się na Covid?
Ja nie ale jest tyle zachorowań wśród znajomych że zaczynam się bać.
Nie konsultowalam tego z lekarzem, nie jakie są opinie lekarzy...
Ja jestem zaszczepiona ale w maju jednodawkowa jondonem a termin porodu mam na czerwiec więc w lutym mam zamiar się doszczepic. Moje dwie koleżanki (jedna w 19tc druga w 8 miesiącu ciazy) teraz sie szczepiły, pierwsza dawka i zalecono im że ze najlepiej Pfizer badz ewentualnie moderną - czują się świetnie tylko rękę jedna czułam, żadnych objawów po pierwszej dawce. Moja ginekolog mówiła że coraz więcej przypadków dzieci, dlatego wolalam żeby moje nalenstwo miało przeciwciała i się zdecydowałam ;) ale to wrażliwy temat i decyzją indywidualna ;)
 
Ja jestem zaszczepiona ale w maju jednodawkowa jondonem a termin porodu mam na czerwiec więc w lutym mam zamiar się doszczepic. Moje dwie koleżanki (jedna w 19tc druga w 8 miesiącu ciazy) teraz sie szczepiły, pierwsza dawka i zalecono im że ze najlepiej Pfizer badz ewentualnie moderną - czują się świetnie tylko rękę jedna czułam, żadnych objawów po pierwszej dawce. Moja ginekolog mówiła że coraz więcej przypadków dzieci, dlatego wolalam żeby moje nalenstwo miało przeciwciała i się zdecydowałam ;) ale to wrażliwy temat i decyzją indywidualna ;)
Ja się obawiam bo ludzie gadają ze to zaburza owulacje...
 
reklama
Ja się obawiam bo ludzie gadają ze to zaburza owulacje...
Ja niezauwazylam nic takiego ;) iui miała na naturalnym cyklu I udało sie za pierwszym razem . 30.05 miałam szczepienie a iui 24.09 , nie brałam tabletek antykoncepcyjnych , a okres miałam czasem jeden dzien różnicy max , zawsze w punkt :) owulacja tez regularnie więc to raczej mit z zaburzeniem owulacji 😉
 
Do góry