reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
Idę do kliniki 8.12
Myślałam ze pójdę dopiero jakoś przed świetami albo po ale wysłałam wyniki lekarzowi i kazał umówić się na wtorek środę w przyszłym tyg jeszcze widać nic nie będzie ale widocznie takie zasady maja
Ostatnio siedziałam cicho i tylko podglądałam wasze poczynania...Z całego serca i szczerze życzę Ci żeby wszystko było ok! U nas jutro próba numer 3 l, jak ta nie wyjdzie to czeka nas seria bardziej szczegółowych badań ☹️. Wiem że powinnam myśleć pozytywnie ale mam wrażenie że i tak nic z tego nie będzie 😭. Dodatkowo wczoraj na USG znaleźliśmy polip...Ale mimo wszystko cieszę się Twoim szczęściem🥰🥰🥰🥰
 
reklama
Dziękuje ♥️ Trzymam mocno mocno kciuki
Tez już byłam zrezygnowana i się udało ✊✊✊dalej nie wierze i dalej boje się cieszyć
Tak byłam zafiksowana na te starania ze teraz jak się udało to nie wiem co robić 😃 a po już jednej sracie mam wielki strach w sobie
 
Hejka i co masz już wyniki? Mam nadzieję ze tak i ze się udało.
Niestety u mnie pierwsze invitro nie udane pomimo tego ze tak zachwalaly ze sie ladnie jajeczko rozwinelo ale nie zagniezdzilo sie widac. Wrocilam do domu poplakalam sie. Chyba sie dzis drinka wyjatkowo napije... 21 grudnia mam wizyte u lekarki pewnie powie mi co dalej i co mysli
 
Niestety u mnie pierwsze invitro nie udane pomimo tego ze tak zachwalaly ze sie ladnie jajeczko rozwinelo ale nie zagniezdzilo sie widac. Wrocilam do domu poplakalam sie. Chyba sie dzis drinka wyjatkowo napije... 21 grudnia mam wizyte u lekarki pewnie powie mi co dalej i co mysli
Tak mi przykro...
Miałam nadzieję. Odstresuj się, trzymam kciuki 🤗🤗🤗✊✊✊
 
Niestety test o czułości 10 biały jak śnieg.. w niedzielę zrobie jeszcze i w pon pójdę na krew zeby potwierdzić. :( ale już się nie ludze . Brzuch boli jak zawsze na okres . Może w grudniu się uda 🤷‍♀️
 
reklama
Do góry