Agaaaaaaaa
Fanka BB :)
Cześć dziewczyny. Dzisiaj jestem 13 dzień po IUI, wynik
98 mIU/ml





Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
Cześć dziewczyny. Dzisiaj jestem 13 dzień po IUI, wynik
98 mIU/ml
Jeszcze sama w to nie wierzęGratulacje![]()
Majeczko nie myśl negatywnie, grunt to pozytywne myślenie. Moja koleżanka tez ma IO a fasoleczka rośnie zdrowo juz 5 miesiąc. Wierzę, że i do Ciebie uśmiechnie sie szczęście. Tego Ci życzęHej dziewczyny nie było mnie torche bo po pierwszej iui w październiku gdzie beta ledwo ruszyła i spadła trochę się podłamałam. Teraz jestem po drugiej iui miałam ja 4 grudnia. Boję się że znowu nie wyjdzie przez moaj insulinoopornosc. Bo slyszlam że przy IO ma się puste jajeczka.
Potwornie mnie boli krzyż od dzisiaj że nie mogę chodzić.
Do mnie dalej tez nie doszło może jak już po wizycie u lekarza coś zobaczę to bardziej uwierzę i będę spokojniejszaJeszcze sama w to nie wierzę
Jak zobaczyłam wynik, myślałam, że serce mi wyskoczy![]()
Też na to czekam, ale to dopiero gdzieś za 2 tygodnie. Kiedy masz wizytę?Do mnie dalej tez nie doszło może jak już po wizycie u lekarza coś zobaczę to bardziej uwierzę i będę spokojniejsza![]()
Jutro wieczoremTeż na to czekam, ale to dopiero gdzieś za 2 tygodnie. Kiedy masz wizytę?
A który to będzie dzień po iui? Bo jakoś po 22 dniach zaczyna bic serduszkoJutro wieczorem![]()
No to trzymam kciuki za serduszko - chociaż może być jakieś 3 dni za wczesnie bo 22-23 dni jest od zapłodnienia15.11 miałam iui ale myśle ze magia zadziała się 16.11 Czyli 8.12 jutro będzie 22 dni po Aplikacja dziś mi pokazuje ze jest równy 5 tydz czyli jutro 5+1