reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Jest taka sprawa. Trudna. Jedna z naszych babyboomowych moderatorek dowiedziała się, że ma nowotwór. Stało się to kompletnie nieoczekiwanie, a szok spotęgowała informacja, że nowotwór jest złośliwy i niestety są przerzuty. Rozpoczęła się walka. Jeśli możesz wesprzeć Iwonę, bo wiesz jak ważne, żeby maluszki miały mamę - nie czekaj. Jeśli masz do niej pytania, wiesz, gdzie jej szukać. Przeczytaj i zadziałaj

reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
reklama
Nie, bo to nie ma związku. Powiedziano mi, że jeśli IUI nie wychodzi to tym bardziej naturalnie nie zajdę w ciążę. Nie wiem w czym jest problem...może np. w jakości komórek jajowych...podchodząc do in vitro wtedy się dowiem, bo oceniają komórki pod względem jakościowym. Najgorsze dla mnie w tym wszystkim jest to, że na nic się nie leczę...wszystkie wyniki mam dobre...a mimo to jest jakiś problem 😬 Jedyne co to morfologia plemników była kiepska, ale poprawiliśmy na 4%.
U mnie ten sam problem. Wyniki dobre, nasienie podobno tez a ciąży nie ma. Dziś 3 inseminacja. Jak nie wyjdzie to chyba podejdziemy już do invitro.
 
reklama
Do góry