reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
reklama
Hejka Agaaa jak tam u Ciebie ?
Hej byliśmy 22.12 ponownie u lekarza był człowieczek i serduszko ♥️ Dalej ten krwiak ale nie powiększył się i dalej mam się oszczędzać oprócz dupastonu mam teraz brać luteinę bo progesteron mi spadł o polowe od ostatnich badań i lekarz na to ze nie dobrze nie dobrze … a jak się spytałam czy to bardzo nie dobrze to odpowiedział ze nie zadaje się pytań jak się nie chce usłyszeć odpowiedzi i nie wiem co mam myśleć .. zdenerwował mnie bo pytając chciałam usłyszeć odpowiedz

Zdrowych wesołych świat ! ⭐🎅🏻
 
Hej byliśmy 22.12 ponownie u lekarza był człowieczek i serduszko ♥️ Dalej ten krwiak ale nie powiększył się i dalej mam się oszczędzać oprócz dupastonu mam teraz brać luteinę bo progesteron mi spadł o polowe od ostatnich badań i lekarz na to ze nie dobrze nie dobrze … a jak się spytałam czy to bardzo nie dobrze to odpowiedział ze nie zadaje się pytań jak się nie chce usłyszeć odpowiedzi i nie wiem co mam myśleć .. zdenerwował mnie bo pytając chciałam usłyszeć odpowiedz

Zdrowych wesołych świat ! ⭐🎅🏻
Super gratulacje dla was aby ten maluszek zdrowo rósł. Dawno mnie tu nie było trochę odpuściłam nie podeszliśmy do 2 IUI. Klinika w której mieliśmy 1 IUI jakoś olała temat i nawet nie kontaktowała się z nami choc my co chwila dzwoniliśmy co dalej robić. No ale do sedna cuda się zdążają. Po 4.5 roku starań niespodzianka sylwestrowa na teście dwie grube krechy aż sama nie dowierzam. Więc życzę nam wszystkim aby ten przyszły rok był owocny w kolejne bobaski. 🥰🥰🥰
 
Cisza jakaś nastała.. może i lepiej bo się nie nakręcamy ale miło poczytać czyjeś wsparcie a tym bardziej sukcesy...
Ja dzisiaj 14 dzień po IUI, czekam na wyniki bety. Nie robiłam testu, zero objawów...
 
reklama
Do góry