reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
Nie ma za co 🙂 i powodzenia życzę 💪 1 inseminacja ?
Druga, ale z innym lekarzem, bo mój od wczoraj na kwarantannie 🤦‍♀️ ale może wyjdzie mi na dobre. Patrzac teraz na ten cykl to tamten lekarz chyba za szybko kazał zrobić zastrzyk na pęknięcie pecherzyka i po 24 godzinach była juz insemimacja. Dlategoja teraz tak w szoku jestem, że tak późno wszystko jest robione. A tu wychodzi, że tak powinna być jednak :)
 
reklama
Druga, ale z innym lekarzem, bo mój od wczoraj na kwarantannie 🤦‍♀️ ale może wyjdzie mi na dobre. Patrzac teraz na ten cykl to tamten lekarz chyba za szybko kazał zrobić zastrzyk na pęknięcie pecherzyka i po 24 godzinach była juz insemimacja. Dlategoja teraz tak w szoku jestem, że tak późno wszystko jest robione. A tu wychodzi, że tak powinna być jednak :)
No mi mówili że po 36 godzinach od zastrzyku a pękły chyba z 4 godziny po inseminacji bo skręcało mnie strasznie z bólu a jak poszłam sprawdzić czy pękły to wszystkie pękły ładnie 🙂 a i tak klapa 😊 ale głowa do góry i dziś wizyta kwalifikacyjna do drugiej inseminacji 🙂😊💪 praktycznie na tym samym etapie 😁 może drugie będą szczęśliwe 😅
 
No mi mówili że po 36 godzinach od zastrzyku a pękły chyba z 4 godziny po inseminacji bo skręcało mnie strasznie z bólu a jak poszłam sprawdzić czy pękły to wszystkie pękły ładnie 🙂 a i tak klapa 😊 ale głowa do góry i dziś wizyta kwalifikacyjna do drugiej inseminacji 🙂😊💪 praktycznie na tym samym etapie 😁 może drugie będą szczęśliwe 😅
Trzymam kciuki. 🥰 Wiadomo jakie są statystyki, że się uda, ale jak to lekarz powiedział - Do 3 razy trzeba spróbować, bo wtedy jest szansa i tego się trzymajmy 🤩 może obie będziemy w tym cyklu szczęśliwe:D
 
Trzymam kciuki. 🥰 Wiadomo jakie są statystyki, że się uda, ale jak to lekarz powiedział - Do 3 razy trzeba spróbować, bo wtedy jest szansa i tego się trzymajmy 🤩 może obie będziemy w tym cyklu szczęśliwe:D
Czyli w którym dniu cyklu będziesz miała inseminację? Ja podchodzę właśnie do drugiej w środę i to będzie 10 d.c., dziś byłam na USG i mam dwa pęcherzyki 18 i 20 mm, wcześniej brałam aromek na wzrost, a jutro z rana zastrzyk ovitrelle na pęknięcie. Też chodzę do Bydgoszczy 😉
 
Czyli w którym dniu cyklu będziesz miała inseminację? Ja podchodzę właśnie do drugiej w środę i to będzie 10 d.c., dziś byłam na USG i mam dwa pęcherzyki 18 i 20 mm, wcześniej brałam aromek na wzrost, a jutro z rana zastrzyk ovitrelle na pęknięcie. Też chodzę do Bydgoszczy 😉
Inseminacja będzie 14 dnia cyklu. Oby nie było za późno, ale ufam, że lekarz wie co robi. Ja do lekarza chodzę do Bydgoszczy, ale inseminacja będzie w klinice zdrówko w Niemczu i tym razem z lekarzem od nich, bo mój ma kwarantanne. Zadowolona jesteś z leczenia w Bydgoszczy?
 
Hej dziewczyny nie co zrobić jestem po 2 insyminacja która była ostatnio 10 dni temu i test negatywny jeszcze zrobię test z krwi ale wydaje się że nie jestem w ciąży i nie wiem czy jest sens iść na 3 insyminacja?
 
My po 3 nieudanych iui w Bydgoszczy podchodzimy w kolejnym cyklu do invitro. Lekarz z Gamety przekonywał do próby kolejnej inseminacji już u nich, ale po ostatnich mam wrażenie nietrafionych w czasie iui już się nie zdecydowaliśmy na kolejna.
 
Hej dziewczyny nie co zrobić jestem po 2 insyminacja która była ostatnio 10 dni temu i test negatywny jeszcze zrobię test z krwi ale wydaje się że nie jestem w ciąży i nie wiem czy jest sens iść na 3 insyminacja?
Dla pewności zrobić test z krwi 14 dni po i będzie jasność dokładnie. Nie ma co się załamywać a czy podchodzić do 3 inseminacji to wydaje mi się że to zależy od postanowień i sytuacji danej osoby 🙂 ja przykładowo daje sobie czas do 3 inseminacji a wtedy zacznę myśleć co dalej 😊
 
reklama
Dziewczyny, to znowu ja. Nie mogę iść jutro na kontrolę do lekarza, bo w pracy załatwili mnie ze zdalną i nie mam jak się wyrwać. Jak już wcześniej pisałam, w piatek o 14 mam inseminacje - 14 dzień cyklu. Godzinę temu zrobiłam test owulacyjny i dużo nie brakuje już żeby był pozytywny (zdjęcie - na samym dole). I teraz się znowu zastanawiam czy to nie będzie za późno w piątek.. W czwartek o 5 rano mam zrobić zastrzyk na pęknięcie. Ja jestem już w takiej panice, że zaraz nic z tego nie będzie 🤦‍♀️ Co myślicie?Zobacz załącznik inbound5581586438636564804.jpg
 
Do góry