reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
Cześć dziewczyny..ja z mężem staramy się 3 lata za dwa tygodnie pierwszą inseminacja w invimed poznań mam nadzieję że w końcu się uda dodam że obydwoje jesteśmy zdrowi wyniki wszystkie ok a ciąży brak 😔
 
reklama
Czesc Dziewczyny,
Ja chciala tylko powiedziec, ze jestem po pierwszej inseminacj i wczoraj zrobilam test. Wyszedl pozytywnie. Warto😊
Mam juz 3 letnia corke, ale przez 2 lata nie udalo mi sie z niewiadomych przyczyn zajsc w druga ciaze. 7go Usg.
Powodzenia dla wszystkich. To oczekiwanie kazdego miesiace bardzo mnie zarlo od srodka. Zaluje ze wczesniej sie na to nie zdecydowalam.
Gratulacje 😘
 
Hej dziewczyny dawno mnie tu nie było, ale postanowiłam się odezwać, bo po 3 nieudanych IUI ( 4 lekarz nie chciał już robić i kierował nas na invitro), udało się i to zupełnie naturalnie !!!! Chcę Wam dodać otuchy 😊 inie odpuszczajcie nawet jeśli lekarze rozkładają ręce. Ja już odpuściłam całkowicie, ale zaczekam dbać o siebie tzn. codziennie piłam tran, Wit D, Wit C, magnez no i odstawiłam zupełnie cukier. Trwało to kilka miesięcy, w między czasie kilka nieudanych cykli, aż do wczoraj 🥰
IMG_20220408_201817.jpg
 
Hej dziewczyny dawno mnie tu nie było, ale postanowiłam się odezwać, bo po 3 nieudanych IUI ( 4 lekarz nie chciał już robić i kierował nas na invitro), udało się i to zupełnie naturalnie !!!! Chcę Wam dodać otuchy 😊 inie odpuszczajcie nawet jeśli lekarze rozkładają ręce. Ja już odpuściłam całkowicie, ale zaczekam dbać o siebie tzn. codziennie piłam tran, Wit D, Wit C, magnez no i odstawiłam zupełnie cukier. Trwało to kilka miesięcy, w między czasie kilka nieudanych cykli, aż do wczoraj 🥰 Zobacz załącznik 1388524
Gratulacje! Piekne kreseczki 😘 dzieki za slowa otuchy bo aktualnie jestem na etapie odpuszczenia i musze zadabac o siebie😊 mam nadzieje ze nasze historie zakoncza sie tak jak Twoja😘 powodzenia😘😘
 
Gratulacje! Piekne kreseczki 😘 dzieki za slowa otuchy bo aktualnie jestem na etapie odpuszczenia i musze zadabac o siebie😊 mam nadzieje ze nasze historie zakoncza sie tak jak Twoja😘 powodzenia😘😘
Będzie dobrze...nie martw się 😉 żyj z dnia na dzień, dbaj o siebie, suplementuj witaminy. Mi dużo dały spacery z psem 😅, a jak dostawałam okres to sobie mówiłam " dobrze, że go w ogóle mam, tzn że wszystko ze mną jest Ok" Zrobiłam też przerwę od forum...co pozwoliło mi " nie myśleć " o ciągłych staraniach.
 
reklama
Do góry