reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
Hej dziewczyny, ja prawdopodobnie będę miała pierwsza inseminacje w piątek <3 medArt w Poznaniu. Po ilu dniach od inseminacji robiłyście bete?
 
reklama
Cześć, jestem już 8 dni po inseminacji, biorę duphaston od 20dc przez 10 dni,w niedziele mam zrobić test i tak zastanawiam się czy jak pójdę na bete w piątek to już coś pokaże? Czy lepiej poczekać?
 
Anielka jak się czułaś po inseminacji, mnie do końca dnia kuł brzuch w podbrzuszu. A ty miałaś jakieś dolegliwości? Do teraz czuję lekkie kucia co jakiś czas.
Miałam tak samo, kilka dni mialam bole podbrzusza, jajników. Do tej pory czasem ciągnie mnie w pachwinach. Już 10 dni po więc coraz mniej zostało 😊
 
Hej dziewczyny. Ostatnio tylko czytałam roznego rodzaju fora zwiazane z inseminacja. Poniewaz jestem po pierwszej IUI ( testowac bede dopiero ok 25.05), postanowilam dolaczyc do Was, bo to fajna sprawa wspierac sie tak wzajemnie i dzielic doswiadczeniami. Z mezem staramy sie o dziecko od 2 lat... ogolnie jestes wszystko OK w badaniach. Ciekawa jestem czy zabieg IUI nam pomoze. 🤔 To moj 5 dzien po zabiegu...i czekanie na wynik jest w tym wszystkim chyba najgorsze 😥. Trzymam za Was kciuki!!!! ☺
 
Lekarz nie zlecil badania progesteronu 🤔 W zaleceniach mam tylko tyle, aby dzien po zabiegu przyjmowac Duphaston 2x dziennie...a w 11 dniu zrobic test na beta HCG. 😊
 
Tez nie 🤔 Pewnie zakłada ze jak bede lykac duphaston to bedzie OK. Zobaczymy...to dopiero pierwsza IUI moze narazie bada moje mozliwosci 😉 Zastanawiam sie czy nie zrobic testu ciazowego po ok 8 dniach od IUI 🤔 bo juz trudno sie powstrzymac 😊😊😊
 
Tez nie 🤔 Pewnie zakłada ze jak bede lykac duphaston to bedzie OK. Zobaczymy...to dopiero pierwsza IUI moze narazie bada moje mozliwosci 😉 Zastanawiam sie czy nie zrobic testu ciazowego po ok 8 dniach od IUI 🤔 bo juz trudno sie powstrzymac 😊😊😊
Podczytuje was trochę... Za mną 3 inseminacje jedna (pierwsza udana) ale stracona i dwie nieudane... Odpuściliśmy i Zaszłam w ciążę naturalnie obecnie jestem w. 25 tyg.
Podpowiem Ci ze w tej udanej test robiłam 10 dni po inseminacji i wyszła bardzo blada kreska ale była 🙈 dużo zależy czy miałaś robiona inseminacje na peknietym pęcherzyku czy nie i od czułości testu 😉 kibicuje wam wszystkim 👍
 
reklama
Do góry