reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
U mnie w poniedziałek 12dc i najprawdopodobniej kolejna IUI. Byłam w piątek na wizycie, był 9dc. Mam 6 pęcherzyków, 3 w lewym i 3 w prawym. Za dużo. Robia na max 3. W poniedziałek rano mam monitoring, jak będzie za dużo dojrzałych to będą przebijać... ovitrelle tez nie dostałam bo przy takiej ilości nie można.
Czy któraś z Was miała aż tyle pęcherzyków?
 
reklama
Hej
Mam pytamie do dziewczyn które miały insyminacja(ja po pierszej) i zastanawiam się czy to normalne że zaraz po lUl leje się wodny śluz już od 3 dni. Dędzie coś z tego.
U mnie nic się takiego nie działo. Nawet po samej IUI dość długo nie sikalam i tez nic nie wypłynęło. Później nie pamietam śluzu, wiec pewnie nie działo się nic spektakularnego
 
Witam. Już jakiś czas śledzę dane forum. Dużo można się z Niego dowiedzieć przydatnych rzeczy, także postanowiłam w końcu się zarejestrować.
Coś o mnie.. u męża stwierdzona niepłodność (zespół Sortiliego) także u Nas wchodzi w grę tylko inseminacja od dawcy. Jesteśmy po pierwszej w Grudniu, niestety nieudanej mimo 4 pęcherzyków w tym 3 rokujących.
Teraz w styczniu mija 3 cykl stymulowany Aromkiem. 1 cykl- 2 pęcherzyki , w grudniu już 4 a teraz w styczniu 6 pęcherzyków z czego 5 nadających się. Lekarka stwierdziła jednak że przestymulowalismy jajniki przepisala gonapeptyl na pęknięcie i już drugi dzień jestem na letrazolu dopochwowo ze względu żeby nie porobiły się torbiele z tylu pęcherzyków. Wstępnie ma być próba w lutym na cyklu naturalnym. Wizyta następna w poniedziałek. Okaże się co i jak 😊 widzę że nie tylko ja mam taką reakcję na stymulację tzn. aż 6 pęcherzyków.
 
U mnie w poniedziałek 12dc i najprawdopodobniej kolejna IUI. Byłam w piątek na wizycie, był 9dc. Mam 6 pęcherzyków, 3 w lewym i 3 w prawym. Za dużo. Robia na max 3. W poniedziałek rano mam monitoring, jak będzie za dużo dojrzałych to będą przebijać... ovitrelle tez nie dostałam bo przy takiej ilości nie można.
Czy któraś z Was miała aż tyle pęcherzyków?
Nie słyszałam w swojej Klinice że można przebijać pęcherzyki 🤔 mi mówili aby wziąć zastrzyki z gonapeptylu aby pękły i nie porobiły się torbiele. Hmm widać każdy lekarz inne zdanie 🙂😊
 
Dziewczyny, potrzebuje rady. Od 5 do 10 dnia cyklu biorę puregon na stymulacje. Dzisiaj ostatni zastrzyk. Dzisiaj byłam na wizycie kontrolnej i są dwa pęcherzyki, ale lekarz stwierdził, że muszą jeszcze urosnąć. Nie dostałam kolejnej dawki puregonu więc rozumiem, że mają naturalnie rosnąć? W czwartek o 5 rano mam zrobić zastrzyk na pęknięcie pecherzyka, A w piątek o 14 inseminacja. Czy to nie za późno wszystko? Czy tak może być, że teraz naturalnie mają pęcherzyki rosnąć? Denerwuje się, ze pekna przed inseminacja.. Byłam tak zastresowana wizyta, ze o połowę nie zapytałam 🤦‍♀️
 
Dziewczyny, potrzebuje rady. Od 5 do 10 dnia cyklu biorę puregon na stymulacje. Dzisiaj ostatni zastrzyk. Dzisiaj byłam na wizycie kontrolnej i są dwa pęcherzyki, ale lekarz stwierdził, że muszą jeszcze urosnąć. Nie dostałam kolejnej dawki puregonu więc rozumiem, że mają naturalnie rosnąć? W czwartek o 5 rano mam zrobić zastrzyk na pęknięcie pecherzyka, A w piątek o 14 inseminacja. Czy to nie za późno wszystko? Czy tak może być, że teraz naturalnie mają pęcherzyki rosnąć? Denerwuje się, ze pekna przed inseminacja.. Byłam tak zastresowana wizyta, ze o połowę nie zapytałam 🤦‍♀️
Hej. Tak pęcherzyki będą dalej rosły same, z reguły jak mi lekarka tłumaczyła do 2 mm na dobę potrafią urosnąć. Nie wiem ile te Twoje miały na wizycie 🤔 ale tak pękają przy 21-25mm zależy niby od organizmu jaki mamy. Ja miałam inseminację tak 36 godzin po zastrzyku na pęknięcie. Pozdrawiam.
 
Hej. Tak pęcherzyki będą dalej rosły same, z reguły jak mi lekarka tłumaczyła do 2 mm na dobę potrafią urosnąć. Nie wiem ile te Twoje miały na wizycie 🤔 ale tak pękają przy 21-25mm zależy niby od organizmu jaki mamy. Ja miałam inseminację tak 36 godzin po zastrzyku na pęknięcie. Pozdrawiam.
12 I 14 mm. Dziękuję za odpowiedź, trochę mi lżej :)
 
reklama
Do góry