reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
reklama
Hej dziewczyny jestem po invitro ponoc mam bardzo dobry przyrost hcg i udalo sie jestem w polowie 7tygodnia i mam miec jutro usg martwie sie jak to bedzie z tego co rozumiem zarodek powinien juz byc widoczny i seduszko bic? Ciagle o tym mysle byleby dobrze bylo!
 
Nam się udało 1 raz, a prób było 6...
Udało się ale w 8 tyg przestało bić serduszko.
Aktualnie przygotowujemy się do in vitro
Ale to musialbyc cios wspolczuje. Duzo sily zycze. Ja jestem w 7 tygodniu i ide teraz na pierwsze usg ciagle tylko mysle o serduszku zeby sie rozwijalo wszystko dobrze.
 
Hej dziewczyny jestem po invitro ponoc mam bardzo dobry przyrost hcg i udalo sie jestem w polowie 7tygodnia i mam miec jutro usg martwie sie jak to bedzie z tego co rozumiem zarodek powinien juz byc widoczny i seduszko bic? Ciagle o tym mysle byleby dobrze bylo!
Doskonale Cię rozumiem. Dla mnie to była najbardziej stresująca wizyta...ciągle się zastanawiałam przed, czy będzie to serduszko. Trzymam kciuki!!!! Daj znać jak będziesz już po wizycie 🥰
 
Trzymam kciuki wszystko będzie dobrze ❤️ u nas w 6 tyg doktor powiedział że będzie słuchać bicie serduszka ale okazało się że nie słychać i kazał przyjechać za 2 tyg to były najgorsze 2 tygodnie mojego życia już po 2 tyg usłyszałam bicie serduszka moje córeczki która leży obok mnie i już ma ponad 4 miesiące 😘 bądź silna 💗
Hej , jestem po usg i widzialam bicie serduszka doktorowa bardzo przybliżyła małżeństwo i widac bylo jak szybko bije serduszko nie powiem ze byla to ogromna ulga ze stwierdzili ze zarodek jest w macicy i ze serduszko bije. Biologia jest niesamowita ze dzidzia nie ma wiecej jak centymetr chyba a juz serce bije. Czy wy tez zylyscie od usg do usg czy wszystko bedzie dobrze? Ja to tylko mysle o tym zeby bylo zdrowe dziecko i sie rozwijalo... Martwie sie.
 
reklama
Trzymam kciuki wszystko będzie dobrze ❤️ u nas w 6 tyg doktor powiedział że będzie słuchać bicie serduszka ale okazało się że nie słychać i kazał przyjechać za 2 tyg to były najgorsze 2 tygodnie mojego życia już po 2 tyg usłyszałam bicie serduszka moje córeczki która leży obok mnie i już ma ponad 4 miesiące 😘 bądź silna 💗
Napawa nadzieja Twoja odpowiedz ze dzidzia jest zdrowa;) czy moge zapytac jakie mialas objawy w drugim miesiacu ciazy ? Nie mam jakis ogromnych nudnosci i piersi chyba dopiero zaczynaja mi peczniec troche widac zyly zastanawiam sie czy to ldobrze ze nie wymiotuje okropnie? Duzo kobiet ponoc mega zle sie czuje
 
Do góry