reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2022

Zrozumiałam to tak, że jeśli stymulację skończylibyśmy na 3 zastrzykach to dalej by rósł już tylko jeden ten dominujący pęcherzyk, a ten mniejszy zacznie się wchłaniać a tak dalej stymulujemy i oba rosną 🤔
Ja brałam inne zastrzyki, ale wyglądało to tak: stymulacja trwa ok.10-11 dni. 7go dnia miałam 3 w miarę duże pęcherzyki. Stymulacja trwała dalej, a po 3 dniach był 1 wyraźnie dominujący, a tamte już nie urosły...
 
reklama
Hej wszystkim ! Update z mojej strony: dziś pierwszy dzień cyklu, więc w piątek lub sobotę zaczynam zastrzyki z Gonal f. 30/05 usg i inseminacja pewnie 1. czerwca. Dzień Dziecka? ;-)
 
Moje drogie mi iui nie przyniosło bobasów ale zdecydowałam się do in vitro i jutro mam punkcje . Życzę wszystkim wymarzonych pozytywnych testów a jak ktoś miał pytania o in vitro chętnie udzielę odp na to co będę wiedziec. Sama wielu informacji nie znalazłam na forach mnie intersujacych
 
U mnie niestety cykl stracony . Beta wykluczyła ciążę. Od 3 do 7dc mam brać teraz Lametta 2tabl.1 x dz. Czy któraś z Was brała ten lek .?
Tak ja biorę lecz 1 raz dziennie od 3dc do 8dc. Mam po nim 2 pecherzyki dominujące o wielkości 21-24mm i owulacje zawsze w 12dc. Nie mam żadnych skutków ubocznych.
 
Tak ja biorę lecz 1 raz dziennie od 3dc do 8dc. Mam po nim 2 pecherzyki dominujące o wielkości 21-24mm i owulacje zawsze w 12dc. Nie mam żadnych skutków ubocznych.
A ile zawsze miałaś pęcherzyków? Ja już że względu chyba na wiek 37l.tylko jeden .
Jakiej wielkości miałaś zawsze pęcherzyki. Ja owulacji w 15 dc. Ale w tym miesiącu tak to w 13 , 14 różnie ale może przez lek będzie teraz wcześniej. U mnie inseminacja
W 12dc zastrzyk z ovitrell i odrazu zabieg. a pecherzyk pękł w 15-16 dc..
Mam nadzieję że na stymulacji ten cykl będzie owocny .
 
A ile zawsze miałaś pęcherzyków? Ja już że względu chyba na wiek 37l.tylko jeden .
Jakiej wielkości miałaś zawsze pęcherzyki. Ja owulacji w 15 dc. Ale w tym miesiącu tak to w 13 , 14 różnie ale może przez lek będzie teraz wcześniej. U mnie inseminacja
W 12dc zastrzyk z ovitrell i odrazu zabieg. a pecherzyk pękł w 15-16 dc..
Mam nadzieję że na stymulacji ten cykl będzie owocny .
u mnie mimo lametta zawsze jeden pecherzyk
 
reklama
Witam po przerwie - u mnie po dwóch nieudanych IUI zdecydowałam się na Son0 i niestety wykazało niedrożność i to po pół roku od zabiegu udrażniania!!! :(. Jednocześnie mężowi HBA wyszło na poziomie 55% (inne parametry bardzo dobre z ruchliwością morfologią i liczebnością) zatem w IUI już nie inwestujemy, bo szansa minimalna by była niestety a czas ucieka. Życzymy Wam wszystkim tylko udanych testów po IUI i nie tylko - bądźmy dobrej myśli do końca! Pozdrawiamy
 
Do góry