reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2022

Chwilę mnie nie było, ale musiałam dojść do siebie.
Ja na stymulacje biorę Clostilbegyt od 5 dnia cyklu 2x dziennie. W środę mam wizytę u lekarza i wtedy zobaczymy czy w ogóle są jakieś pęcherzyki. W tym miesiącu nie nastawiam się tak jak ostatnio.
Jeśli nie wyjdzie to planuje od czerwca przygotowania do Ivf. Już zaplanowałam sobie urlop na ewentualna stymulacje 🙂
trzymam mocno kciuki <3
daj koniecznie znac jak będziesz po wizycie :)
mnie po iui pobolewają jajniki a nigdy tak nie mialam i zastanawiam sie czy pęcherzyki już pękły ( iui byla w sobote)
 
reklama
A kiedy brałaaś zastrzyk z ovitrelle?
Ja za pierwszym razem miałam na niepękniętym pęcherzyku po 24 godzinach, a za drugim po 33 godzinach oba były pęknięte.
trzymam mocno kciuki <3
daj koniecznie znac jak będziesz po wizycie :)
mnie po iui pobolewają jajniki a nigdy tak nie mialam i zastanawiam sie czy pęcherzyki już pękły ( iui byla w sobote)
 
a jak ze współżycie po iui ?
nasz lekarz twierdzi ze można od razu po iui i tak ze robilismy przy dwoch iui a teraz sie zastanawiam czy przypadkiem nie utrudniamy drogi dotarcia do jajeczka tym najlepszym żołnierzom
Po pierwszych dwóch inseminacjach dostałam od razu crinone więc o współżyciu nie było mowy. Po trzeciej inseminacji crinone miałam brać dopiero od następnego dnia. Więc tym razem mieliśmy jeden wieczór zielone światło 😉 i trzecia próba okazała się być tą szczęśliwą 🙂
 
Chwilę mnie nie było, ale musiałam dojść do siebie.
Ja na stymulacje biorę Clostilbegyt od 5 dnia cyklu 2x dziennie. W środę mam wizytę u lekarza i wtedy zobaczymy czy w ogóle są jakieś pęcherzyki. W tym miesiącu nie nastawiam się tak jak ostatnio.
Jeśli nie wyjdzie to planuje od czerwca przygotowania do Ivf. Już zaplanowałam sobie urlop na ewentualna stymulacje 🙂
i jak tam po wizycie :)
 
i jak tam po wizycie :)
Byłam u lekarza stwierdzil, że ładnie zareagowałam na clo. Mam 2 duże pęcherzyki, jutro inseminacja. Jak się nie powiedzie to od lipca zaczynami z in vitro. Zrobiłam też wczoraj kariotypy i mam w międzyczasie udać się do endokrynologa, ponieważ zrobiłam krzywa insulinowa i cukrową i okazuje się, że o ile Cukier ok to insulina po obciążeniu jest za wysoka.
 
reklama
Byłam u lekarza stwierdzil, że ładnie zareagowałam na clo. Mam 2 duże pęcherzyki, jutro inseminacja. Jak się nie powiedzie to od lipca zaczynami z in vitro. Zrobiłam też wczoraj kariotypy i mam w międzyczasie udać się do endokrynologa, ponieważ zrobiłam krzywa insulinowa i cukrową i okazuje się, że o ile Cukier ok to insulina po obciążeniu jest za wysoka.
trzymam kciuki za jutrzejsza iui <3
 
Do góry