reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2022

Cześć, trzymam kciuki! U mnie IUI pewnie za tydzień... I też zaczynam z in vitro w lipcu - jeśli się nie uda, no ale się nie nastawiam wcale...
Ja przez ostatnie 2 cykle traktowałam się jak jajko. Teraz staram się trzymać dietę, ale zamierzam żyć normalnie. 10.06 zobaczymy czy się uda czy nie. No i dostałam zielone światło od lekarza - mogę farbować włosy 🙂
 
reklama
Hej dziewczyny stworzyłam nowy temat dla nas starających się o dzidziusia poprzez inseminacje w tym nowy roku 🎉🍾2022 miejmy nadzieje ze lepszym.

Staram się z mężem o dziecko od 5 lat, jesteśmy zdrowi wyniki badań są super, nasienie męża również bardzo dobre, lecz dzidziusia nie ma, postanowiliśmy zgłosić się do Kliniki Bocian, i już w tym miesiącu czeka nas pierwsza inseminacja z czego bardzo się cieszę i czekam na relacje z waszych starań 😘🎊
 
Hej dziewczyny stworzyłam nowy temat dla nas starających się o dzidziusia poprzez inseminacje w tym nowy roku 🎉🍾2022 miejmy nadzieje ze lepszym.

Staram się z mężem o dziecko od 5 lat, jesteśmy zdrowi wyniki badań są super, nasienie męża również bardzo dobre, lecz dzidziusia nie ma, postanowiliśmy zgłosić się do Kliniki Bocian, i już w tym miesiącu czeka nas pierwsza inseminacja z czego bardzo się cieszę i czekam na relacje z waszych starań 😘🎊

Hej dziewczyny stworzyłam nowy temat dla nas starających się o dzidziusia poprzez inseminacje w tym nowy roku 🎉🍾2022 miejmy nadzieje ze lepszym.

Staram się z mężem o dziecko od 5 lat, jesteśmy zdrowi wyniki badań są super, nasienie męża również bardzo dobre, lecz dzidziusia nie ma, postanowiliśmy zgłosić się do Kliniki Bocian, i już w tym miesiącu czeka nas pierwsza inseminacja z czego bardzo się cieszę i czekam na relacje z waszych

Hej dziewczyny stworzyłam nowy temat dla nas starających się o dzidziusia poprzez inseminacje w tym nowy roku 🎉🍾2022 miejmy nadzieje ze lepszym.

Staram się z mężem o dziecko od 5 lat, jesteśmy zdrowi wyniki badań są super, nasienie męża również bardzo dobre, lecz dzidziusia nie ma, postanowiliśmy zgłosić się do Kliniki Bocian, i już w tym miesiącu czeka nas pierwsza inseminacja z czego bardzo się cieszę i czekam na relacje z waszych starań 😘🎊
Hej , jestem tu nowa 😀 mamy z mężem ten sam problem . Wyniki bardzo dobre jak i mąż tak i ja . Mamy mieć próbę insyminacji . Stymulowana byłam dwa razy i również nic . Jak u Ciebie ?
 
Staramy się 5 lat, wskazania mamy takie ze jest to niepłodność z niewyjaśnionych przyczyn. Inseminacje mamy na cyklu naturalnym, planowo 28 stycznia wiec wypada ze test w walentynki będę robić 🥰 może to jakiś znak 😀
Nam również w Klinice we Wrocławiu powiedzieli ze niepłodność z niewiadomego pochodzenia . Wyniki mam super to samo mąż. We Wrocławiu lekarz nawet nie wspomniał o insyminacji , jeszcze zasugerował ze tak z do rymi wynikami jak my powinnam za pierwszym razem zaskoczyć. Miałam dwa razy stymulowany cykl i też nic
 
Mamy już córeczkę 6 letnią od 5 staramy się o drugie. Najpierw ja się badałam bo może po CC coś się podziało ale okazało się że problem jest po stronie męża morfologia 0. Kupa kasy wydana na witaminy. Po roku w końcu coś drgnelo i mamy 1 % i możemy podejść do inseminacji. Założenie jest takie że 3 razy sprubujemy a potem dajemy sobie spokój. Robił ktoś iui w macierzyństwie w Krakowie?
W macierzyństwie nie, pierwsza w PARENS dwie kolejne w KRAKOVI ale z tego co wiem mój lekarz z drugiej Kliniki przyjmował kiedyś w macierzyństwie
 
reklama
Do góry