reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2022

Podziwiam za odwagę by handlować lekiem na receptę. Nie jest powiedziane, ze kupi go osoba, której zalecił to lekarz. Naprawdę bierzesz na siebie tą odpowiedzialność dla 50 zł?
 
reklama
Cześć wszystkim, u nas pierwsza iui nie powiodła się.. chcemy próbować w tym cyklu jeśli lekarz powie że możemy. Czy któraś z Was miała tak, że robiła w kolejnym cyklu czy musi się odczekać?
 
Cześć wszystkim, u nas pierwsza iui nie powiodła się.. chcemy próbować w tym cyklu jeśli lekarz powie że możemy. Czy któraś z Was miała tak, że robiła w kolejnym cyklu czy musi się odczekać?
Przykro mi 😕. Ja robiłam w kolejnym, a trzecią musiałam odłożyć w czasie przed covid. Lekarz powiedział, że przy takiej stymulacji można je wykonywać co miesiąc.
 
Cześć wszystkim, u nas pierwsza iui nie powiodła się.. chcemy próbować w tym cyklu jeśli lekarz powie że możemy. Czy któraś z Was miała tak, że robiła w kolejnym cyklu czy musi się odczekać?
Cześć, mój lekarz nawet zaleca robienie jednej po drugiej. Jestem na tym samym etapie co Ty, najprawdopodniej w sierpniu drugie podejscie :)
 
reklama
Do góry