reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2022

reklama
Samopoczucie mogło by być lepsze, z tyłu głowy cały czas o tym myślę... I stałam się ostatnio nawet bardziej nerwowa, myślę że to ze stresu. Będę robić betę w czwartek za tydzień, ale raczej nie wytrzymam do czwartku i będę robiła testy z moczu już od poniedziałku :p.
A Ty kiedy testujesz? W tym tygodniu czy w następnym? Jak się czujesz?

Widzę po Twoim nicku, że jesteśmy w tym samym wieku :)
Hej i jak robiłaś dzisiaj betę? ☺️
 
Tak, robiłam, ale wynik był dla mnie znany już przed badaniem, bo wczoraj dostałam okres...Przed nami trzecia (ostatnia) próba z inseminacją w kwietniu, jak się nie uda to będziemy działać z in vitro :). Na pewno się nie poddamy.
A Ty jak się czujesz?
 
Tak, robiłam, ale wynik był dla mnie znany już przed badaniem, bo wczoraj dostałam okres...Przed nami trzecia (ostatnia) próba z inseminacją w kwietniu, jak się nie uda to będziemy działać z in vitro :). Na pewno się nie poddamy.
A Ty jak się czujesz?
Przykro mi 😔 dobrze ze jeszcze próbujecie do IUI, trzymam mocno kciuki. Dziękuje u mnie samopoczucie dobre, za 1,5 tygodnia mamy wizytę USG.
 
Cześć, jestem tu nowa. Mam 34 lata, o dziecko staraliśmy się jakieś 5 lat. Dopiero w tym roku mąż zdecydował się na badania. Trzykrotne badanie nasienia (w różnych klinikach) wykazało azoospermię - całkowity brak plemników i zerowa szansa na uzyskanie plemnika. Leczył się farmakologicznie - bez skutecznie . Ja natomiast badam się regularnie i u mnie wszystko wygląda ok. W czerwcu przy co rocznym usg piersi wykryto u mnie guza, 1.09 został usunięty i 2 tyg. później okazało się, że jest to guz niezłośliwy. Kamień z serce, Więc wrócił temat dziecka. Jedyną naszą szansą, nadzieją jest inseminacja nasieniem dawcy... lub in vitro z nasieniem dawcy. Zawsze marzyłam o kochającej rodzinie, której nigdy nie miałam i zajście w ciąże miało być spełnieniem i celem życiowym. Informacja o tym, że dziecko nie będzie "wspólne" a z nasienia dawcy trochę zmiotła nas z planszy... Mam mętlik w głowie. Ale w tym miesiącu zapisuje nas do kliniki leczenia niepłodności na konsultację. Nie mamy czasu na zastanowienie, w styczniu kończę 35 lat :( . Trzymajcie kciuki...
 
Hej dziewczyny stworzyłam nowy temat dla nas starających się o dzidziusia poprzez inseminacje w tym nowy roku 🎉🍾2022 miejmy nadzieje ze lepszym.

Staram się z mężem o dziecko od 5 lat, jesteśmy zdrowi wyniki badań są super, nasienie męża również bardzo dobre, lecz dzidziusia nie ma, postanowiliśmy zgłosić się do Kliniki Bocian, i już w tym miesiącu czeka nas pierwsza inseminacja z czego bardzo się cieszę i czekam na relacje z waszych starań 😘🎊
Udało się????
 
Hej dziewczyny stworzyłam nowy temat dla nas starających się o dzidziusia poprzez inseminacje w tym nowy roku 🎉🍾2022 miejmy nadzieje ze lepszym.

Staram się z mężem o dziecko od 5 lat, jesteśmy zdrowi wyniki badań są super, nasienie męża również bardzo dobre, lecz dzidziusia nie ma, postanowiliśmy zgłosić się do Kliniki Bocian, i już w tym miesiącu czeka nas pierwsza inseminacja z czego bardzo się cieszę i czekam na relacje z waszych starań 😘🎊
Udało się???
 
reklama
Hej czy jest tu ktoś jeszcze po obecnej inseminacje ? Ja byłam wczoraj i miałam robioną na pękniętych pęcherzykach i czekamy co z tego wyjdzie
 
Do góry