reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2022

A badałas tylko TSH? Czy antyTPO i antyTG też? :) serio mam ogromną nadzieję,że Wam się uda :) jeśli natomiast nie, to musisz koniecznie najpierw zacząć od porządnej diagnostyki :) trzymam mocno kciuki i proszę daj znać jak sytuacja :) ja też napisze :)
Tak badałam w zeszłym tygodniu
TSH 2,12
FT3 2,78
FT4 0,91
anty-TPO. <3,00
anty-TG <3,00
P/c. p. Receptorom TSH 0,89

Coś Ci mówią te wyniki ?
 
reklama
Witam:)
Dołączam do Pań, będzie raźniej.
11.04 miałam pierwszą inseminacje(ARTVIMED Kraków), dziś wiem, że niestety się nie udało:/
Beta 1,2 mIU/ml w 11 dniu po zabiegu w 21 dc.
Cykle 28 dniowe- zabieg w 10dc(??)

O samej inseminacji:
Cykl stymulowany Lametta
Pęcherzyk 22mm
Endometrium 9mm
Zastrzyk Zivafert w ten sam dzień po zabiegu
Duphaston od dnia zabiegu do dnia oznaczenia BETY.

Oboje zdrowi, u Męża wzrost odsetka zdrowych żołnierzyków z 2%na 5% dzięki suplementacji, u mnie drożność ok, FSH/LH super, wysokie AMH.

Nastawiamy się na podejście nr 2.

Czy któraś z Was podpowie kiedy spodziewać się okresu? Czy po odstawieniu Dupka przyjdzie jak zwykle?
 
Do góry