reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2022

reklama
To w zasadzie nie masz problemów z płodnością z tego co zrozumiałam.
Niestety nasz kraj jest zacofany pod względem tolerancji.
nie mam objawów, które wskazywałyby na to, że mam, ale tak naprawdę nigdy nie wiadomo.
Ja nie potrzebuję tolerancji, a równości. Skoro muszę płacić podatki na tych samych zasadach to prawa też chciałabym mieć równe.
 
Nie wiem dokładnie przy jakich wielkościach pęka mi pęcherzyk, tylko wiem kiedy to się dzieje dzień wcześniej, mam wtedy ból jajnika i dosłownie nie mogę usiąść na tyłek bo tak mnie boli podbrzusze, jest to całkowicie inny ból niż jak miesiączka. Będziemy bazować się na testach owulacyjnych i monitoring u ginekologa. Aktualnie jestem w 2 dniu cyklu a planowo owulacje będę mieć 30 stycznia ( 13dc) chodź ostatnio miałam bardzo szybko owulacje, dlatego jak zakończę miesiączkę to będę monitorować codziennie testem owulacyjnym i bliżej terminu owulacji pójdę do ginekologa.
Będę trzymać kciuki:)
 
Ja za parę dni przystępuje do 3 próby, dwie niestety nieudane w październiku i listopadzie. Oby ten rok był lepszy i pozytywny test ciążowy na urodziny w lutym 🙏☺️
 
reklama
Do góry