reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2022

reklama
Cześć dziewczyny🙌
Czytam forum od długiego czasu, ale dopiero teraz postanowiłam do was dołączyć. Jestem po pierwszej inseminacji, czekam na testowanie(nie ukrywam, że się stresuje).
Jest tu jakaś dziewczyna, co też miała w tym tygodniu inseminacje????
Trzymam kciuki za wszystkie staraczki✊✊✊ Pozdrawiam
 
Cześć dziewczyny🙌
Czytam forum od długiego czasu, ale dopiero teraz postanowiłam do was dołączyć. Jestem po pierwszej inseminacji, czekam na testowanie(nie ukrywam, że się stresuje).
Jest tu jakaś dziewczyna, co też miała w tym tygodniu inseminacje????
Trzymam kciuki za wszystkie staraczki✊✊✊ Pozdrawiam
Ja we wtorek, a Ty kiedy? :)
 
Już wszystko wiem. Trzymam kciuki za nas✊✊ bo w sumie testujemy razem😊 ja myślę że chyba na spokojnie 28 lub 29 zrobię test a betę 31. Ale nie wiem czy tyle wytrzymam 😜 a ty kiedy planujesz testować?
 
Już wszystko wiem. Trzymam kciuki za nas✊✊ bo w sumie testujemy razem😊 ja myślę że chyba na spokojnie 28 lub 29 zrobię test a betę 31. Ale nie wiem czy tyle wytrzymam 😜 a ty kiedy planujesz testować?
Na razie testuję codziennie, żeby patrzeć kiedy ovitrelle mi zejdzie i potem się nie zastanawiać czy to czasem nie zastrzyk... resztę będę dostosowywać "w praniu". A Ty miałaś cykl naturalny czy stymulowany? Z zastrzykiem na pęknięcie czy bez? Jaki u Ciebie powód IUI?
 
reklama
Na razie testuję codziennie, żeby patrzeć kiedy ovitrelle mi zejdzie i potem się nie zastanawiać czy to czasem nie zastrzyk... resztę będę dostosowywać "w praniu". A Ty miałaś cykl naturalny czy stymulowany? Z zastrzykiem na pęknięcie czy bez? Jaki u Ciebie powód IUI?
Stymulowany. 5-9dc Aromek i dzień przed IUI zastrzyk Ovitrelle. U mnie wyniki wszystkie ok, u męża wynika nasienia bardzo dobre, a półtora roku się staramy i nic, więc moja gin zdecydowała ze spróbujemy IUI. Zobaczymy co wyjdzie. Może też jutro zrobię test, żeby zobaczyć jak po tym zastrzyku.
 
Do góry