reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2022

Tylko że ja np we wtorek miałam pęcherzyk 20mm a dopiero w czwartek pozytywny test owu. Więc zrobienie iui we wtorek byłoby raczej pozbawione sensu. Tym bardziej, że pecherzyki naturalnie nie rosną liniowo i to że dzisiaj ma 16mm nie oznacza że będzie mieć 20mm za dwa dni 🤔.


Ale nawet Ty pisałaś jak z dnia na dzień urósł Ci pęcherzyk. Bez Ovitrelle chyba byłoby ciężko przewidzieć kiedy pęknie.

Pytam specjalnie tutaj, bo chciałam zobaczyć jakie jest podejście do tego lekarzy i czego się spodziewać.
Każda ma inaczej, ja np już dzisiaj czuje ze już owulacja się zbliża, zaczyna mnie pobolewac jajnik,podbrzusze ( zawsze mam dziwny ból podbrzusza przy owulacji) dużo śluzu płodnego, test owulacyjny jeszcze nie jest pozytywny ale jutro będę wiedzieć coś więcej z usg u lekarza, może tak być ze za 2 dni będę miała iui, jestem w 7dc 🤷‍♀️ Wolałabym mieć stymulowany cykl ale cóż lekarz zadecydował ze pierwsza inseminacje robimy na naturalnym.
 
reklama
Każda ma inaczej, ja np już dzisiaj czuje ze już owulacja się zbliża, zaczyna mnie pobolewac jajnik,podbrzusze ( zawsze mam dziwny ból podbrzusza przy owulacji) dużo śluzu płodnego, test owulacyjny jeszcze nie jest pozytywny ale jutro będę wiedzieć coś więcej z usg u lekarza, może tak być ze za 2 dni będę miała iui, jestem w 7dc 🤷‍♀️ Wolałabym mieć stymulowany cykl ale cóż lekarz zadecydował ze pierwsza inseminacje robimy na naturalnym.
Daj znać co tam na usg :)
 
Hej, już po wizycie a wiec
Jajnik lewy
Pęcherzyk pierwszy 0.61cm
Pęcherzyk drugi 0.65cm
Jajnik prawy pęcherzyk 0.86cm
Endomedrium 0.72cm
Dziś 7DC następna wizyta w czwartek
 
Hej, już po wizycie a wiec
Jajnik lewy
Pęcherzyk pierwszy 0.61cm
Pęcherzyk drugi 0.65cm
Jajnik prawy pęcherzyk 0.86cm
Endomedrium 0.72cm
Dziś 7DC następna wizyta w czwartek
Czekaj… ta są wszystkie pecherzyki poniżej 10mm, więc ich w ogóle powinno być więcej (nawet kilkanaście) w każdym jajniku, to nie są pecherzyki dominujące. Chyba, ze 1,61, 1,65 i1,86?
 
Czekaj… ta są wszystkie pecherzyki poniżej 10mm, więc ich w ogóle powinno być więcej (nawet kilkanaście) w każdym jajniku, to nie są pecherzyki dominujące. Chyba, ze 1,61, 1,65 i1,86?
Pęcherzyk dominujący mam w prawym jajniku. W lewym mam 2 tylko (aż). Dopiero rosną, w czwartek zobaczymy jak duże będą.
 
Czekaj… ta są wszystkie pecherzyki poniżej 10mm, więc ich w ogóle powinno być więcej (nawet kilkanaście) w każdym jajniku, to nie są pecherzyki dominujące. Chyba, ze 1,61, 1,65 i1,86?
 

Załączniki

  • 07C11A30-EE74-47BC-89DB-416F2030901F.jpeg
    07C11A30-EE74-47BC-89DB-416F2030901F.jpeg
    616,8 KB · Wyświetleń: 65
  • BC5254D5-65A7-4283-99B0-AF8662309C34.jpeg
    BC5254D5-65A7-4283-99B0-AF8662309C34.jpeg
    597,8 KB · Wyświetleń: 72
reklama
Do góry