reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2022

Natalija_26

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
1 Listopad 2021
Postów
102
Hej dziewczyny stworzyłam nowy temat dla nas starających się o dzidziusia poprzez inseminacje w tym nowy roku 🎉🍾2022 miejmy nadzieje ze lepszym.

Staram się z mężem o dziecko od 5 lat, jesteśmy zdrowi wyniki badań są super, nasienie męża również bardzo dobre, lecz dzidziusia nie ma, postanowiliśmy zgłosić się do Kliniki Bocian, i już w tym miesiącu czeka nas pierwsza inseminacja z czego bardzo się cieszę i czekam na relacje z waszych starań 😘🎊
 
reklama
Jest szansa, że ja będę w tym roku podchodzić, ale to pewnie gdzieś dopiero czerwiec/lipiec. Wtedy się pewnie do Was odezwę, chociaż mam nadzieje, że już się każdej uda i nikogo tu nie będzie!
 
Bardzo mi przykro 😢 trzymam kciuki aby wkoncu się udało ! Nie poddawaj się!
Dziekuje bardzo, na pewno bede jeszcze próbować, :) my z mężem staramy się 3 lata ze mną jest wszystko Ok, No może za dużo trochę kg :p natomiast mąż ma nienajlepsze nasienie. Byliśmy w klinice Bocian w listopadzie to tez od razu zaproponowali nam inseminacje a później in vitro
 
Dziekuje bardzo, na pewno bede jeszcze próbować, :) my z mężem staramy się 3 lata ze mną jest wszystko Ok, No może za dużo trochę kg :p natomiast mąż ma nienajlepsze nasienie. Byliśmy w klinice Bocian w listopadzie to tez od razu zaproponowali nam inseminacje a później in vitro
My również jeździmy do Bociana, nasze wyniki są super, nasienie męża również super, zaczęliśmy przygotowania do inseminacji, byliśmy tydzień temu na wizycie na której pobrali nam wymazy na chlamydia, krew na oznaczenie grupy krwi i mi cytologię , musieliśmy podpisać zgody na inseminacje i lekarz powiedział ze 1 inseminacje zrobimy bez leków ponieważ nie mam problemu z owulacja, mam zgłosić się 2 dni przed owulacja czyli 28 stycznia. A u jakiego lekarza się leczysz ? Ja u Dr.Korman
 
reklama
Zapraszamy 😘 Długo starasz się o dzidzie ?
19 cykl. W skrócie - wyniki nasienie są bardzo spoko. Wyniki moje też. Mam swoje owulacje, mam drożne jajowody (było sono). Nie wiadomo bo jest przyczyną. Ostatnie trzy cykle kolejny lekarz monitorował + braliśmy sterydy na wypadek gdyby to był problem immunologiczny ale nic z tego nie wynikało (trzeci cykl jest in progress). Lekarz robił mi w każdym cyklu test PCT, każdy był negatywny. I teraz nie wiadomo czy to po prostu słaba metoda badawcza czy coś jest na rzeczy więc wczoraj zasugerował że nie ma sensu dalej próbować w ten sposób i trzeba spróbować inseminacji. Także wracamy do kliniki gdzie na jesieni uznali że to niepłodność idiopatyczna i kazali czekać kilka miesięcy.
 
Do góry