reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2022

reklama
Jak zawsze lekarze mówią test może wyjść fałszywie dodatni, ale nigdy nie wyjdzie fałszywie ujemny. Nie wiem ile w tym prawdy :)
Akurat moja znajoma robiła test jak już była ciąży (dokładnie w dniu spodziewanej miesiączki) i był negatywny… Ale jak nie dostała miesiączki po 5 dniach - zrobiła drugi i był pozytywny :)
 
Akurat moja znajoma robiła test jak już była ciąży (dokładnie w dniu spodziewanej miesiączki) i był negatywny… Ale jak nie dostała miesiączki po 5 dniach - zrobiła drugi i był pozytywny :)
Ale to nie znaczy że test był fałszywie ujemny, bo może po prostu owulacja była opóźniona i do zagnieżdżenia doszło później niż jej się wydawało. Mogło jeszcze nie być bety w dniu miesiączki a po 5 dniach już się pojawiła :).
 
Akurat moja znajoma robiła test jak już była ciąży (dokładnie w dniu spodziewanej miesiączki) i był negatywny… Ale jak nie dostała miesiączki po 5 dniach - zrobiła drugi i był pozytywny :)
O! Super, w takim wypadku trzeba być cierpliwym do czasu planowanej miesiączki :)
Ale może jutro już coś wyjdzie :)
 
Ale to nie znaczy że test był fałszywie ujemny, bo może po prostu owulacja była opóźniona i do zagnieżdżenia doszło później niż jej się wydawało. Mogło jeszcze nie być bety w dniu miesiączki a po 5 dniach już się pojawiła :).
Może i tak było 😉 Mąż namawia mnie żebyśmy zrobili test razem w niedziele 😬 Zobaczymy czy wytrwam 😅
 
Ja od jutro zaczynam podchodzić do drugiej iui i będę lamette przyjmować a sama iui prawdopodobnie 26.02. To mój trzeci cykl przyjmowania lametty ,po której jestem bardzo senna lekarz mówi że normalne a może któraś z was przyjmuje i ma podobnie?
 
Witam Was ;) ja 14lutego miałam 2inseminacje. Czytam Was żeby mieć więcej motywacji ;) dobrze mieć wsparcie osób które to samo przeżywają ;( od roku jestem w Klinice Bocian tyle się napatrzyłam na pary że aż jak tam jestem to mam łzy w oczach ile osób ma taki problem
 
reklama
Witam Was ;) ja 14lutego miałam 2inseminacje. Czytam Was żeby mieć więcej motywacji ;) dobrze mieć wsparcie osób które to samo przeżywają ;( od roku jestem w Klinice Bocian tyle się napatrzyłam na pary że aż jak tam jestem to mam łzy w oczach ile osób ma taki problem
Hej a gdzie w Bocianie się leczysz bo ja Białystok
 
Do góry