reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2022

reklama
Dziewczyny a czy jest możliwe, że Beta wzrośnie dopiero parę dni po planowym dniu miesiączki?
Ja powinnam dostać miesiączkę wczoraj, no ale Beta malutka 🙁
W poniedziałek jadę do lekarza i chyba będziemy kierować się na in vitro.
 
Przykro mi. Ale coś tam mimo wszystko ruszyło. Trzymam kciuki za następny raz.
Coś rusza ale szybko się cofa 🤷‍♀️ Ostatnio już tak miałam ze zrobiłam beta hcg w 12 dpo i miałam 12,96 a dwa dni później < 1,70. Teraz równe 10,00 a dwa dni po <3,55. No coz to była moja pierwsza inseminacja na naturalnym cyklu. Następny będzie stymulowany i zobaczymy czy coś się z tego urodzi 😊
 
Dziewczyny a czy jest możliwe, że Beta wzrośnie dopiero parę dni po planowym dniu miesiączki?
Ja powinnam dostać miesiączkę wczoraj, no ale Beta malutka 🙁
W poniedziałek jadę do lekarza i chyba będziemy kierować się na in vitro.
Myśle ze nie, nie miałam takiego przypadku ale jeżeli we wtorek zrobiłaś betę i wyniosła <2,30 i dwa dni później nie urosła dalej jest 2,30 to myśle ze ten cykl jest stracony. Beta powyżej 5 jest brana jako ciąża a 2,30 to nawet nie ma ciąży.
 
Coś rusza ale szybko się cofa 🤷‍♀️ Ostatnio już tak miałam ze zrobiłam beta hcg w 12 dpo i miałam 12,96 a dwa dni później < 1,70. Teraz równe 10,00 a dwa dni po <3,55. No coz to była moja pierwsza inseminacja na naturalnym cyklu. Następny będzie stymulowany i zobaczymy czy coś się z tego urodzi 😊
A lekarz coś mówił o tych biochemach? Włączył Ci jakieś dodatkowe leki?
 
reklama
Do góry