reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2022

Miałaś na niepękniętym pęcherzyku?
Ja pierwszą miałam na niepękniętym, a drugą na dwóch pękniętych. Lekarz powiedział, że idealny czas. Jeszcze 11 dni czekania 😬
Pierwsze dwie miałam na pękniętym. Trzecia na nie pękniętym. Ból owulacyjny miałam kolejnego dnia więc podejrzewam że wtedy też pękł.
 
reklama
Dziś rano powtórzyłam test, nadal jedna kreska, pojawił się też zabarwiony śluz więc nadchodzi okres 🙁
Przed nami 3 próba, nasza ostatnia szansa
ja myślałam aby podejść do 4 prób ale na razie musimy zrobić badanie HBA i w sumie od jego wyniku będzie zależało czy podejdziemy do trzeciej próby :(

a twój robił to badanie ?
 
ja myślałam aby podejść do 4 prób ale na razie musimy zrobić badanie HBA i w sumie od jego wyniku będzie zależało czy podejdziemy do trzeciej próby :(

a twój robił to badanie ?
Nie mieliśmy takiego badania i raczej nie będziemy go robić. To nasza ostatnia próba bo korzystamy z mrożonego nasienia, więcej już nie mamy.
Przed leczeniem męża pani w klinice powiedziała nam że się robi tylko 3 inseminacje i tyle słomek wystarczy, teraz zamrozili byśmy więcej. Ale kto wtedy o tym myślał, nie sądziliśmy że w ogóle nam będą potrzebne.
 
Ostatnia edycja:
Nie mieliśmy takiego badania i raczej nie będziemy go robić. To nasza ostatnia próba bo korzystamy z mrożonego nasienia, więcej już nie mamy.
Przed leczeniem męża pani w klinice powiedziała nam że się robi tylko 3 inseminacje i tyle słomek wystarczy, teraz zamrozili byśmy więcej. Ale kto wtedy o tym myślał, nie sądziliśmy że w ogóle nam będą potrzebne.
:(
pewnie żadna z nas nie sadziła ze znajdzie sie w takiej sytuacji :(
prosze przypomnij mi czy twoje iui byly robione na pękniętym czy nie pękniętym pęcherzyku
 
reklama
Do góry