reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2022

reklama
Hej, ja też mam normalne owulacje bez leków, ale do IUI jest określony protokół, od którego u nas się nie odchodzi - Gonal F i Ovitrelle.
No właśnie doktor mówił że zawsze jest stymulacja do iui i tak się zastanawiam czy po dawce 2x1 lametta będę miała więcej pęcherzyków niż 3. No ale zobaczymy aż się boje
 
Dziewczyny, czy któraś z Was miała wykryty stan zapalny w cytologii i miała mimo to inseminację? Czy to ma jakiś wpływ na zagnieżdżenie?
 
reklama
Dziewczyny, czy któraś z Was miała wykryty stan zapalny w cytologii i miała mimo to inseminację? Czy to ma jakiś wpływ na zagnieżdżenie?
Kurcze ja nie wiem. Ja np wczoraj mialam pierwsza inseminacje ale na „własna odpowiedzialność” 🥺jak weszlam to ginekolog: ze ma zle wieści bo nasienie jest za słabe i sie nie nadaje do inseminacji No ale wiadomo to nasze pieniadze i nasza decyzja wiec decyzja tak. Potem powoedziala ze ma pacjentkę co zaszła po inseminacji z bardzo złym nasieniem wiec szansa zawsze jest ze znajdzie sie ten jeden co da rade 🤪😳
 
Do góry