reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2022

reklama
Hej, dzisiaj miałam 2 usg.
Wg miesiączki 7+2
Wg usg 6+2
Serduszko bije 160/min
Czy miała z Was przypadek, że na początku ciąży, była rozbieżność między usg, a miesiączką, aż o tydzień?
Dodam, że wiem kiedy była owulacja, ponieważ miałam monitoring cyklu + zastrzyk ovitrelle na pęknięcie+ inseminacja.
Lekarz powiedział, że ok, że zarodek mógł się później zagnieździć :/
Boję się kolejnej straty:/
 
Hej, dzisiaj miałam 2 usg.
Wg miesiączki 7+2
Wg usg 6+2
Serduszko bije 160/min
Czy miała z Was przypadek, że na początku ciąży, była rozbieżność między usg, a miesiączką, aż o tydzień?
Dodam, że wiem kiedy była owulacja, ponieważ miałam monitoring cyklu + zastrzyk ovitrelle na pęknięcie+ inseminacja.
Lekarz powiedział, że ok, że zarodek mógł się później zagnieździć :/
Boję się kolejnej straty:/
jest to początek ciąży dlatego jest taka rozbieżność :) moim zdanie wszystko jest ok :)
z jakiego powodu podeszliście do iui ?
 
Hej, dzisiaj miałam 2 usg.
Wg miesiączki 7+2
Wg usg 6+2
Serduszko bije 160/min
Czy miała z Was przypadek, że na początku ciąży, była rozbieżność między usg, a miesiączką, aż o tydzień?
Dodam, że wiem kiedy była owulacja, ponieważ miałam monitoring cyklu + zastrzyk ovitrelle na pęknięcie+ inseminacja.
Lekarz powiedział, że ok, że zarodek mógł się później zagnieździć :/
Boję się kolejnej straty:/
Hej :) Może dziewczyny na wątku dla mam szybciej odpowiedzą bazując na swoim doświadczeniu, bo tu w większości IUI nie przyniosła oczekiwanego efektu…
Jeśli lekarz twierdzi, ze jest ok i masz do niego zaufanie to nie przejmuj się na zapas. Powodzenia, trzymam mocno kciuki! 🍀
 
Hej, dzisiaj miałam 2 usg.
Wg miesiączki 7+2
Wg usg 6+2
Serduszko bije 160/min
Czy miała z Was przypadek, że na początku ciąży, była rozbieżność między usg, a miesiączką, aż o tydzień?
Dodam, że wiem kiedy była owulacja, ponieważ miałam monitoring cyklu + zastrzyk ovitrelle na pęknięcie+ inseminacja.
Lekarz powiedział, że ok, że zarodek mógł się później zagnieździć :/
Boję się kolejnej straty:/
Gratuluję, niech maleństwo rośnie zdrowe :)
A mogę zapytać, po której iui wszystko udało się? ja po 2 nic, od dzisiaj okres, zastanawiamy się z mężem na ile mamy nastawić się czy odpuścić...
 
reklama
jest to początek ciąży dlatego jest taka rozbieżność :) moim zdanie wszystko jest ok :)
z jakiego powodu podeszliście do iui ?
Hej, ogólnie 2,5 roku starań o 3 ciążę. ( 1 strata, z 2 ciąży bez żadnych problemów mamy córkę)
Drożność jajowodów ok
Histeroskopia ok
W laparoskopii 1 jajowód niedrożny.
Nie chcieliśmy in vitro. ( nie jesteśmy przeciwni tej metodzie) po prostu uważaliśmy, że w końcu się uda i lekarz zaproponował inseminacje.
Ciąża z niby niedrożnego jajowodu 😂
 
Do góry