reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Inseminacja domaciczna nasieniem męża

Imagi_nacja

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Styczeń 2021
Postów
1 551
Czesc dziewczyny.

Jestem po trzech poronieniach, w tym miesiącu będę miała inseminacje nasieniem męża. Czy wam dzięki temu się udało? Poza inseminacja będę brała zastrzyki na brak KIRów i clexan
 
reklama
Czesc dziewczyny.

Jestem po trzech poronieniach, w tym miesiącu będę miała inseminacje nasieniem męża. Czy wam dzięki temu się udało? Poza inseminacja będę brała zastrzyki na brak KIRów i clexan
A miałaś robione badania genetyczne po tych poronieniach? Wcześniej zachodziłas w ciążę normalnie czy też przez inseminacje? Bo jeśli naturalnie to nie wiem po co inseminacje, ja bym się skupiła na diagnozie tych poronień. Co lekarz na to wszystko mówi? Ja miałam 6 inseminacji nasieniem dawcy, niestety żadna się nie udała.
 
Do góry