reklama
  • Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Wielkiej Nocy. Rodzinnych, pogodnych, pełnych harmonii i miłości. Niech wszelkie trudności odejdą w zapomnienie, a towarzyszy Ci uśmiech, radość i spełnienie. ania ślusarczyk i team babyboom

Inseminacja - nieplodnosc wtorna, idiopatyczna

Rozwiązania
0
Moja historia jest taka.. pierwsze dziecko poczete bez problemu po 3 miesiacach naturalnych staran (6 lat temu). Od 2 lat staramy sie o 2gie dziecko. Wyniki M i moje w normie. Pol roku temu 1 inseminacja - poronienie w 8 tygodniu. w zeszly piatek 2 inseminacja z clo i pregnylem, teraz czekam do nastepnego piatku zeby zrobic test.. wariuje juz bo jestem zmeczona tematem. Mam bole krzyza i prawego jajnika ( z tego byla owulacja. Clo dalo tylko 1 pecherzyk). Mial ktos tez problem z 2 ciaza?

reklama

BetiPS

Fanka BB :)
Rozwiązania
1
Ja mam. Pierwsze dziecko poczete po pół roku starań w cyklu stymulowanym cło i pregnylem. Teraz staramy się już 1,5 roku. Wyniki męża dobre moje też oprócz niewielkiej insulinooporosc. Dostałam na to siofor. Lekarka stwierdziła że potrzebne mi zastrzyki żeby mieć pewność że wszystko pęka więc biorę ovitrelle dla podkręcenie wszystkiego acard, neoparin i duphaston od 16 DC prZez 10 dni i teraz dodatkowo sterydy. W tamtym cyklu miałam drożność. Okazało się że mam niedrożny prawy jajowód. W tym cyklu miałam zastrzyk w czwartek w 15 dc ponieważ był pęcherzyk w prawym jajnikuq wielkości 24 mm. I czekam...

jasani

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
24
Nie ma czegos takiego jak niepłodność idiopatyczna. Zawsze jest jakiś powód niezachodzenia w ciążę. Może powinnaś zrobić hsg. Badania hormonów, tarczyca, kariotypy. To, że udało Ci się zajść w ciążę 6 lat temu bez problemu to nie oznacza, że teraz będzie tak samo. Mogło się pojawić po drodze wiele przeszkód.

Rozwiązania
0
Robiłam wszystko, jajowody drożne, hormony w normie, 20 miesięcy starań i nic, wiem dokładnie kiedy mam owulacje, pecherzyki same pękają.. M ma tez parametry super.. wiec nie wiadomo o co chodzi..

jasani

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
24
A kariotypy? Anty TPO i anty TG? Przeciwciała przeciwplemnikowe?

Rozwiązania
0
Tarczyca ok, przeciwciał nie badałam ale chyba tez ok skoro zaszłam pół roku temu w ciąże (poronienie wada genetyczna)...

jasani

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
24
Tarczyca ok, przeciwciał nie badałam ale chyba tez ok skoro zaszłam pół roku temu w ciąże (poronienie wada genetyczna)...
A skąd wiesz,, że wada genetyczna? Jak sama widzisz nie robiłaś wszystkich badań, więc nie mozna tutaj niczego wykluczyć.

reklama