reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Inseminacja - nieplodnosc wtorna, idiopatyczna

reklama
Ok, chciałam żeby ktoś się wypowiedział kto ma podobny problem, a nie mnie pouczał..
Witaj ja też jakiś długi czas nie mogłam zajść w ciąże mówię o 4 latach i u nas ostatecznie skończyło się inseminacja ale poroniłam zaczęłam inne leczenie ale nie o tym tu mowa. Przebadali mojego męża i w spermie miał p/ciała przeciwplemnikowe okazało się że je ma - we krwi nie . Dostał steryd na moje dni płodne przez ok 10 dni zaszłam w 1 cyklu i urodziłam córkę . Może warto to zbadać jeśli Ty już przebadana.
 
Witaj ja też jakiś długi czas nie mogłam zajść w ciąże mówię o 4 latach i u nas ostatecznie skończyło się inseminacja ale poroniłam zaczęłam inne leczenie ale nie o tym tu mowa. Przebadali mojego męża i w spermie miał p/ciała przeciwplemnikowe okazało się że je ma - we krwi nie . Dostał steryd na moje dni płodne przez ok 10 dni zaszłam w 1 cyklu i urodziłam córkę . Może warto to zbadać jeśli Ty już przebadana.


Ok zbadam... tylko pytanie czy jak się udało mi zajść w ciąże to pół roku temu czy to coś da.. ale spróbuje, na pewno warto
 
Do góry