reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Inseminacja, tetrazoospermia, aromek i samopoczucie

Nie wytrzymalam i wlasnie zrobilam i niestety jedna kreska :(

Wydaje mi się, że się pośpieszyłaś. Ja miałam inseminacje 7.11. Pierwszy test też robiłam popołudniu 17.11 (nie z porannego moczu) i też nie widziałam kreski. Na drugi dzień z porannego moczu zrobiłam ClearBlue i był to pierwszy pozytywny test. Wczoraj beta 97 :) Wydaje mi się, że troszkę za szybko testowałaś i co najważniejsze nie rano. Głowa do góry! Zrób test jutro.
 
reklama
Może faktycznie się pospieszyłam. Ale już tyle razy wychodził mi test negatywny, że już raczej ciężko uwierzyć, że coś z tego będzie. Dzięki Majeczko :* mam nadzieję, że Tobie będzie rósł zdrowo dzidziuś :)
 
Niezmiennie trzymam kciuki . Jutro test czy nie wytrzymsłaś?
Powinna byc pionowa kreska i znaczek +. Raczej nie ma ale w świetle słonecznym cuś tam niby jest. Jutro idę na krew. Ale raczej nie ma co się nastawiać nie?
 

Załączniki

  • 20201122_131505.jpg
    20201122_131505.jpg
    698,9 KB · Wyświetleń: 162
Powinna byc pionowa kreska i znaczek +. Raczej nie ma ale w świetle słonecznym cuś tam niby jest. Jutro idę na krew. Ale raczej nie ma co się nastawiać nie?
Ja coś tam widzę masz jeszcze jakiś zwykły test bobo , pink . Te z cieniem u mnie były mniej widoczne. Nie chce mówić , że się udało ale .. kiedy była inseminacja? Który dziś dzień po niej?
 
Hej dziewczyny ja jestem 8 dni po iui równy tydzień po obudził mnie ból jak na @ chyba zagnieżdżanie zarodka towarzyszy mi ból piersi nabrzmiałe są przed preparatyka męża nasienie 8,5 mln/ml po preparatyce 31,0mln/ml
 
Powinna byc pionowa kreska i znaczek +. Raczej nie ma ale w świetle słonecznym cuś tam niby jest. Jutro idę na krew. Ale raczej nie ma co się nastawiać nie?

Ja robiłam ClearBlue, ale ten elektroniczny. On pokazuje albo plus bądź minus, więc dla mnie jest najlepszy, bo nie ma doszukiwania się cieni :) Tutaj wydaje mi się, że coś widzę :) Jutro po becie będzie odpowiedź! Dawaj znać! Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny ja jestem 8 dni po iui równy tydzień po obudził mnie ból jak na @ chyba zagnieżdżanie zarodka towarzyszy mi ból piersi nabrzmiałe są przed preparatyka męża nasienie 8,5 mln/ml po preparatyce 31,0mln/ml
a bierzesz jakies leki na ewentualne podtrzymanie? Ja po duphastonie czuję się paskudnie i jestem mega zapuchnięta
 
Do góry