reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

inseminacja

Dołączył(a)
2 Grudzień 2014
Postów
1
witam jestem tu nowa.
Od 1.5 roku staramy się z mężem o dziecko i nic. 7.11. miałam pierwszą inseminację i ni :( niestety. teraz podchodzę do drugiej. Dzisiaj byłam na kontroli i lekarz stwierdził że jajeczko jeszcze nie urosło mam przyjechać znów w piątek. Ale to będzie już 15 dc. czy to nie za późno? pomóżcie mi bo chyba zwariuję :(
 
reklama
witam, jestem tutaj nowa.. 22.08 miałam inseminacje na CLO i PREGNYLU.. mija zaledwie 10 dzień po inseminacji. przypuszczam że owulacja wystąpiła albo 22 albo 23 (24-środa) byłam na USG i lekarz stwierdził ze widzi ciałko żółte. robiłam test na którym wyszła blada kreska cienka jak włos,, pojechałam także na bete w 10 dniu od inseminacji i wynosi 4.3 zakres od 0-4. co wy o tym myślicie?
 
witam, jestem tutaj nowa.. 22.08 miałam inseminacje na CLO i PREGNYLU.. mija zaledwie 10 dzień po inseminacji. przypuszczam że owulacja wystąpiła albo 22 albo 23 (24-środa) byłam na USG i lekarz stwierdził ze widzi ciałko żółte. robiłam test na którym wyszła blada kreska cienka jak włos,, pojechałam także na bete w 10 dniu od inseminacji i wynosi 4.3 zakres od 0-4. co wy o tym myślicie?
leki mogą wpływać na betę. nie ma innej rady jak zrobić ponownie betę dwa dni później i zobaczyć czy będzie prawidłowy przyrost:)
 
reklama
misia512 a gdzie masz wykonywane inseminacje? wiesz za pierwszym razem mało komu się udaje trzeba próbować do skutku :) Nie można się poddawać!
 
reklama
Do góry