reklama

inseminacja

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez misia512, 2 Grudzień 2014.

1. misia512

misia512 Początkująca w BB

witam jestem tu nowa.
    Od 1.5 roku staramy się z mężem o dziecko i nic. 7.11. miałam pierwszą inseminację i ni :( niestety. teraz podchodzę do drugiej. Dzisiaj byłam na kontroli i lekarz stwierdził że jajeczko jeszcze nie urosło mam przyjechać znów w piątek. Ale to będzie już 15 dc. czy to nie za późno? pomóżcie mi bo chyba zwariuję :(

2. dreamscometrue

dreamscometrue Fanka BB :)

Hej, i jak skończyły się Wasze starania? Jestem przed pierwszą IUI i się stresuję...

3. reklama
  4. anetasss

anetasss Zaciekawiona BB

Dreamscometrue, mam ten sam problem :D misia 512 gdzie się leczycie ?

5. dreamscometrue

A na jakim etapie jestescie? Dlugo sie leczycie? Co stoi na przeszkodzie?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

6. anetasss

anetasss Zaciekawiona BB

u mnie dwie próby i za każdymrazem nie udane… już nie mam siły

7. dreamscometrue

U nas jedna i juz mam dość...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

8. mambaa

mambaa Fanka BB :)

największe szczęście to zapłodnienie przy pierwszej próbie, ale nie zawsze tak się dzieje, dlatego trzeba uzbroić się w cierpliwość, wiadomo, że każda z Nas kobiet marzy o dziecku, ale czasami potrzeba czasu, nie poddawajcie się dziewczyny, próbujcie do skutku.

9. kasia.8lusia

kasia.8lusia Początkująca w BB

witam, jestem tutaj nowa.. 22.08 miałam inseminacje na CLO i PREGNYLU.. mija zaledwie 10 dzień po inseminacji. przypuszczam że owulacja wystąpiła albo 22 albo 23 (24-środa) byłam na USG i lekarz stwierdził ze widzi ciałko żółte. robiłam test na którym wyszła blada kreska cienka jak włos,, pojechałam także na bete w 10 dniu od inseminacji i wynosi 4.3 zakres od 0-4. co wy o tym myślicie?

10. reklama
  11. dreamscometrue

leki mogą wpływać na betę. nie ma innej rady jak zrobić ponownie betę dwa dni później i zobaczyć czy będzie prawidłowy przyrost:)

12. baśkaruda

baśkaruda Zaciekawiona BB

misia512 a gdzie masz wykonywane inseminacje? wiesz za pierwszym razem mało komu się udaje trzeba próbować do skutku :) Nie można się poddawać!

Poleć forum