reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Inspiracje kulinarne

reklama
Wiesz ...ale bezę upiec to nie takie proste ...zresztą mój piekarnik tylko z okna wywalić....Jadłam kiedys u znajomej torta Pavlovej -no wyglądał jak twój -uuuuu ale bym zjadła !!!!!!!!!!
 
U mnie dziś rybka, surówka z kiszonej kapusty, sałatka z rukoli i dla chlopaków śledzie;) Trochę się lepiej poczułam i polazłam do kuchni ;)

MalinowaMarta, u mnie zawsze hitem jest sałatka z makaronem i kurczakiem:
-pierś z kurczaka kroisz w kostkę, dodajesz przyprawę gyros, mieszasz i odstawiasz do lodowki na godzinke, potem trzeba usmażyc i ostudzić
- gotujesz makaron (fajnie wyglada i smakuje makaron ryzowy), po ostudzeniu mieszasz z mięsem
- do mięsa i makaronu dodaje puszkę kukurydzy, kroję w kostkę ogórki konserwowe, paprykę czerwoną, dodaję majonez, i wszystko mieszamy. Zapewniam Was, że pyszna:)
Ryzowy ktorej grubosci?
 
ImageUploadedByForum BabyBoom1455536028.263452.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1455536028.263452.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1455536028.263452.jpg
    92,7 KB · Wyświetleń: 402
reklama
Do góry