reklama

Installc.net - Zarabiaj Na Rozpakowywaniu Plików

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez InstallC, 30 Maj 2012.

 1. InstallC

  InstallC Początkująca w BB

  Na rynku internetowym dostępna jest nowa innowacyjna platforma InstallC zawierająca atrakcyjny program partnerski.

  O co chodzi?

  Za pomocą klienta InstallC użytkownik może pakować dowolne pliki. (tak jak w WinRar) Nie potrzeba żadnego innego oprogramowania. Aby rozpakować stworzone archiwum należy dokonać mikropłatności (do kilkunastu złotych) np. wysyłając SMS. Koszt rozpakowania archiwum definiowany jest przez autora archiwum (użytkownika).

  Aplikacja stanowi doskonałe narzędzie dla:

  Właścicieli praw autorskich (artystów, muzyków) którzy chcą sprzedawać swoje dzieła w Internecie (udostępniać za opłatą)
  Użytkowników którzy chcą udostępniać swoje prywatne rzeczy (pliki, programy, notatki, pomoce, poradniki) za drobną opłatą
  Studentów - osoby uczące się mogą udostępniać swoim kolegom / znajomym notatki, pomoce, a nawet ściągi za pomocą InstallC
  Aplikacja znajduje również zastosowanie na innych płaszczyznach, ogranicza Cię jedynie Twoja własna wyobraźnia.

  Zarejestruj się już teraz a otrzymasz pakiet możliwości:

  Zarabianie na plikach
  Możliwość zwiększenia zarobków z uploadu
  Śledzenie statystyk bieżących i archiwalnych oraz danych finansowych,
  Dokonywanie zmian, aktualizacja profilu,
  Dokładne statystyki umożliwiające optymalizację zarobków (ilość otworzeń / zakupów)
  Zmiana stawki po utworzeniu archiwum
  Bezpośredni kontakt z osobą która zajmuje się obsługą użytkowników
  Pobranie kodów referencyjnych i polecanie innym użytkowników InstallC (Za każdego użytkownika otrzymujesz 10 % jego zarobków miesięcznych – dożywotnio)
  I wiele innych (panel jest cały czas rozbudowywany)

  Ile można na tym zarobić?

  Na dzień dzisiejszy za 1 rozpakowanie pliku - 0,50 GR do 4,75 PLN. Wszystko zależy od wielu czynników (popularności plików, deficytu na daną pozycje, ceny za rozpakowanie, dostępnych alternatyw). Środki po rozpakowaniu są natychmiast przypisywane do konta użytkownika. Posiadamy bardzo dobry support, który cały czas się rozbudowuje. Jesteśmy do dyspozycji pod adresem e-mail, telefonicznie, na forum oraz blogach.

  Jak otrzymam wypłatę?
  Przelew
  PayPal
  Przekaz pocztowy

  Jak wygląda oferta dla webmasterów?

  Na ten moment webmaster może stworzyć standardowe konto użytkownika, a następnie wykorzystać link referencyjny oraz inne materiały (takie jak bannery) oraz rozpocząć pozyskiwanie użytkowników pod swój reflink. Za każdego użytkownika przydzielane jest automatycznie 10 % jego miesięcznych zarobków - dożywotnio. Pracujemy obecnie nad zmianami w systemie które umożliwią codzienne przypisane środków z poleconych osób na saldo webmastera (umożliwi to analizę i ocenę opłacalności).

  Ciasteczko jest ustawione na 31 dni, czyli jeśli osoba z twojego reflinka zobaczy InstallC jako pierwszą stronę rejestracje z innych linków są zaniechane. A więc jeśli użytkownik nie zarejestruje się od razu z Twojego linka istnieje duża szansa że użytkownik w ciągu 31 dni zarejestruje się w InstallC i zostanie przypisany do Twojego konta (aktualnie trwa promocja InstallC na wielu serwisach).

  Propozycja wydaje się być doskonała dla:
  Właścicieli stron typu download i pochodne
  Stron typu zarabianie w internecie, programy partnerskie
  Stron rozrywkowych (muzyka, rozrywka)
  Wszelkiego rodzaju fora wielotematyczne (posiadamy juz kilka takich partnerów)
  Osób dysponujących bazami e-mailingowymi (mail do użytkowników)

  Z zasady aplikacja InstallC nie utrudnia korzystania ze strony w żaden sposób i nie wprowadza w błąd użytkowników. Warto traktować ją jako dodatek do ogólnego zarobku z danej witryny.
  Ile osób obecnie korzysta z InstallC?

  W pierwszy dzień zarejestrowało się u nas ponad 100 osób. Większość z nich (80 %) zapakowało od razu swoje pliki, których jest obecnie ponad 260 (co pokazuje jak atrakcyjna jest platforma dla użytkowników). Statystki dostępne są na stronie. Dziennie rejestruje się ponad 100 nowych użytkowników.
  Jak się mogę skontaktować / uzyskać pomoc?
  Dane kontaktowe dostępne są na stronie InstallC - Bystry sposób na zarabianie! Możliwy jest również kontakt telefoniczny od pn. do pt. 10 - 16 (na żądanie)

  Przetestuj już dziś
   
 2. reklama

Poleć forum